اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات مورد نیاز به کاربران دستگاه های  لپ تاپ ، در حوزه تعمیر، بهسازی، ترمیم و ارتقاء است. دارندگان لپ تاپ ها  در صورت بروز هر گونه اشکال در دستگاه خویش، می توانند با حضور در نمایندگی تعمیرات  لپ تاپ  و مراجعه به کارگاه  مربوطه، کیفیت و کارکرد دستگاه معیوب خویش را بازیابی نمایند. تعمیرات  لپ تاپ  در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر به شیوه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن است.

دستگاه های تعمیر شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام عملیات گردگیری ها و سایر عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد لپ تاپ ها به صفر می رسد. لازم به ذکر است ، تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه همراه با گارانتی ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران و کرج

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران و کرج

همشهریان عزیز در تهران و کرج می توانند جهت تعمیر لپ تاپ خود به شعبه های مختلف نمایندگی تعمیر لپ تاپ در تهران و کرج مراجعه نمایند و یا اینکه با استفاده از خدمات سرویس در محل، درخواست اعزام تعمیرکار به محل سکونت یا محیط کار خود داشته باشند. تعمیر مادربرد، تعمیر هارد، تعویض و یا ارتقای رم و کارت گرافیک، رفع مشکلات بوت نشدن دستگاه، عیب یابی لپ تاپ خاموش شده، تعمیر و تعویض صفحه نمایش لپ تاپ، تعمیر کیبورد، تعویض اسپیکر و خدماتی از این قبیل در نمایندگی لپ تاپ در تهران با مناسب ترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

شایان توجه است که این خدمات در بالاترین سطح استاندارد کیفیت ارائه می شود و برای اطمینان خاطر شما، تمامی خدمات صورت گرفته اعم از مرمت و بهسازی لپ تاپ و تعویض قطعات آن برای شما گارانتی می گردد. هدف نمایندگی تعمیر لپ تاپ، رفع نیازها و پاسخگویی به تمامی مشکلات کاربران در خصوص استفاده از لپ تاپ های موجود در بازار می باشد. در راستای تحقق این هدف، تمامی تلاش خود را به کار می بریم.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ در شهرستان ها

عزیزان ساکن در شهرستان های کشور نیز می توانند از خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ بهره مند شوند. فرقی ندارد لپ تاپ شما ایسوس باشد یا اچ پی، ایسر، سونی، سامسونگ، اپل، لنوو یا هر مدل و برندی دیگر؛ چراکه این نمایندگی سرویس های خود را جهت تعمیر و رفع مشکل تمامی لپ تاپ ها ارائه می کند و منحصر به مدل یا برندی خاص نیست. اگر در شهرستان سکونت دارید می توانید لپ تاپ یا قطعه آسیب دیده آن را برای ما ارسال کنید و پس از تعمیر، آن را درب منزل تحویل بگیرد. شما با ارسال دستگاه به نمایندگی می توانید از خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ بهره مند شوید و دستگاه را همانند روز اول تحویل بگیرد.

برای این کار کافی است با نمایندگی تماس گرفته و مشکل دستگاه را به کارشناسان اطلاع دهید. پس از آنکه دستورالعمل ارسال دستگاه را دریافت کردید، نسبت به بسته بندی آن اقدام کرده و آن را به آدرس ما ارسال نمایید. پس از آنکه همکاران ما، دستگاه شما را دریافت کنند، ابتدا آن را عیب یابی کرده سپس نسبت به تعمیر آن اقدام می کنند. قابل توجه است که درصورت نیاز لپ تاپ شما به تعویض قطعه، از قطعات اصلی و اورجینال استفاده شده و در قبال آن به شما گارانتی معتبر تحویل داده می شود.

نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ ، مژده ی تعمیراتی تخصصی و بدون بازگشت را به کاربران لپ تاپ ها می دهد . این مرکز داری مجوز رسمی از اتحادیه بوده و مورد تایید کاربران و همچنین همکاران می باشد. سپردن دستگاه به نمایندگی های مجاز ضمن آسودگی خیال کاربران ، ارائه ی گارانتی و اخذ هزینه ی مناسب جهت تعمیرات را به همراه خواهد داشت.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، ارکان مشتری مداری را همواره سرلوحه ی خدمات خود قرار داده است. رضایت و حفظ مشتریان معیاری تعیین کننده در میزان موفقیت در تعمیرات لپ تاپ است. واحد CRM یا ارتباط با مشتریان، به بررسی دقیق تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز می پردازد. برخی از شرکت‌ها با وجود صرف سرمایه‌گذاری‌های هنگفت و بی‌هدف، واحدهای مدیریت ارتباط با مشتریان خود را محدود می‌سازند و این امر تاثیری منفی در سازمان خواهدداشت.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

مشتری مداری، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان است. آن چه در وهله ی اول برای مشتریان اهمیت دارد؛ برخورد درست، احترام و رفع مشکلات آن ها است.  نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ با در نظر گرفتن موارد فوق ارائه ی خدمات به کاربران را در سطح فوف تخصصی به عهده دارد.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ

تعمیرات  لپ تاپ  و سایر فعالیت های مرتبط با بازیابی کیفیت دستگاههای معیوب، تنها در صورتی مفید و سودبخش خواهد بود که به صورت تخصصی و پس از طی مراحل عیب یابی انجام گردد. به عبارتی دیگر، عیب یابی دستگاه و تشخیص صحیح این موضوع که اشکال پیش آمده در دستگاه، ناشی از کدام بخش است، نقش بسزایی در تعمیرات  لپ تاپ  و بهسازی عملکرد دستگاه های تعمیر شده دارد.

مدیریت نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ، جهت تسریع در روند تعمیرلپ تاپ ، بروزترین تجهیزات عیب یابی را در اختیار پارت های تعمیراتی موجود در مجموعه خویش نهاده و در تلاش است تا برترین سطح کیفی خدمات را به کاربران لپ تاپ ها ارائه نماید. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات  لپ تاپ ، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های  لپ تاپ  به بهترین شکل رفع خواهند نمود. این امر، هم به دلیل بهره‌مندی مهندسان این مجموعه از به‌روزترین دانش تعمیر و هم به دلیل در اختیار داشتن ابزارآلاتی است که بالاترین سطح سازگاری و تناسب را با  لپ تاپ ها دارند. همان گونه که ذکر نمودیم خدمات تعمیر و ترمیم لپ تاپ ها در واحدهای مجزا به کاربران ارائه می گردد. در صورت تمایل می توانید خدمات ما را در واحدهای تعمیرات لپ تاپ مطالعه نمایید.

خدمات نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

برخی از خدمات نمایندگی تعمیرات تخصصی لپ تاپ بدین شرح است.

 • تعمیر و تعویض قاب و لولای لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ
 • تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ
 • ریکاوری هارد در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ‌تاپ
 • افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ
 • نصب ویندوز،درایورها و تمامی برنامه های مورد نیاز کاربران
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ
 • بازکردن قفل لپ تاپ
 • خدمات مشاوره پیش از تعمیرات لپ تاپ
 • تعمیرات انواع برندهای لپ تاپ
 • سرویس انواع لپ تاپ ها در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ
 • تعمیر وتعویض انواع کی بورد لپ تاپ
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث لپ تاپ
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری

مرکز سخت افزار ایران

مرکز سخت افزار ایران با آدرس الکترونیکی http://hardwarecenter.ir بیش از دو دهه است که به ارائه تمامی خدمات تخصصی مرتبط با تعمیر و بهسازی دستگاه های خانگی (نظیر کولرهای گازی، تلویزیون های هوشمند و.. )، دستگاه های ارتباطی (تلفن همراه، فکس و …)، دستگاه های الکترونیکی (تبلت، لپ تاپ و…)، دستگاه های چاپ (پرینتر، کپی، فکس و …) و مواردی از این دست می پردازد و به سبب ارائه سرویس های با کیفیت و گارانتی دار مورد استقبال بسیاری از کاربران واقع شده است.

شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هرگونه عیب و اختلال در هریک از دستگاه های هوشمند اداری، خانگی و از این دست به مرکز سخت افزار ایران مراجعه نموده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با این دستگاه را دریافت کنید. کارشناسان ما در این مرکز شما را در جریان جزیی ترین اشکالات پیش آمده در دستگاه قرار داده و راهکارهای موجود جهت رفع آنها را با شما در میان می گذارند. با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email