اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات لپ تاپ ایسر

تعمیرات لپ تاپ ایسر، از جمله خدمات تخصصی نمایندگی ایسر است. این مرکز سال هاست به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح می باشد. با توجه به این که لپ تاپ های ایسر از جمله محصولات پرطرفدار این کمپانی هستند، تعمیرات لپ تاپ ایسر اهمیت فوق العاده ای دارد. هنگام بروز مشکل در لپ تاپ ایسر، مهم ترین دغدغه ی کاربران یافتن مرکزی مطمئن جهت تعمیرات آن می باشد.

مهم ترین نکات در تعمیر لپ تاپ ایسر ، به کارگیری متخصصین زبده و کارآزموده می باشد. همچنین استفاده از تجهیزات مدرن و قطعاتی که با تکنولوژی موجود در لپ تاپ های ایسر هماهنگ باشد، از نکات عمده ای است که در تعمیرات لپ تاپ ایسر باید مورد توجه قرار بگیرند. تهران لپ تاپ، در بخش تعمیرات لپ تاپ ایسر، تمامی این نکات را در نظر گرفته است. این مرکز با جذب بهترین متخصصین و فراهم کردن تجهیزات پیشرفته تمامی تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان گرامی به کار بسته است. در این قسمت به بررسی رایج ترین مشکلات در لپ تاپ ها می پردازیم .در هنگام کار با لپ تاپ های ایسر، ممکن است با این مشکلات مواجه شوید.

تعمیر لپ تاپ ایسر در محل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر، در مرکز تعمیر تخصصی لپ تاپ راه اندازی شده و به صورت متمرکز به بررسی این محصول اشتغال دارد. بررسی و تعمیر انواع مدل های لپ تاپ acer در این مرکز انجام می شود و به دلیل تمرکز بالای تعمیرکاران، خدمات در نهایت کیفیت ارائه می گردد. کارشناسان ما در این نمایندگی، از دانش فنی و تجربه بالای خود استفاده کرده و انواع مشکلات این محصول را که در بخش های قبل ذکر کردیم، برطرف می نمایند. به این ترتیب شما عزیزان می توانید لپ تاپ خود را مثل روز اول از همکاران ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر تحویل بگیرید.

تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در تهران از دو بخش بزرگ شامل: تعمیرات نرم‌افزاری و تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ ایسر تشکیل شده است. بخش تعمیرات نرم‌افزاری نمایندگی لپ تاپ ایسر دارای تکنسین‌های ماهری است که در زمینه برطرف کردن مشکلات نرم‌افزاری انواع مدل‌های لپ تاپ ایسر، تخصص بالایی دارند؛ بخش تعمیرات سخت‌افزاری این نمایندگی نیز متشکل از نیروهای زبده‌ای است که در زمینه تعمیر تخصصی مشکلات سخت‌افزاری لپ تاپ ایسر مهارت بالایی دارند.

بنابراین فرقی نمی‌کند که لپ تاپ شما دچار یکسری اختلالات نرم‌افزاری شده است یا مشکلات سخت‌افزاری؟ شما می‌توانید برای رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری لپ تاپ خود به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران مراجعه کنید و از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ایسر در این مرکز بهره‌مند شوید.

خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ ایسر

 • ارائه ی خدمات مشاوره پیش از تعمیر لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه‌ی LCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در صورت امکان در کلیه ی مدل های لپ تاپ ایسر
 • رفع مشکلات مربوط به شکستگی در ناحیه‌ی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ ایسر
 • بررسی همه جانبه ی هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد جهت تعمیرات لپ تاپ ایسر
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ تاپ ایسر
 • بررسی اجزای لپ تاپ ایسر، شامل کلیه‌ی اتصالات، فن‌ها، درایوهای نوری، منبع تغذیه و کابل‌های اتصال
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • تعمیر مادربرد لپ‌تاپ ایسر
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED  انواع لپ تاپ ایسر
 • تعمیر لپ تاپ ایسر ازجمله؛ ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ (مکانیکی و الکترونیکی) …
 • تعمیر و بازیابی سیلندر، برد، رفع بدسکتور، بازیابی لطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • رفع مشکلات مربوط به باتری در بخش تعمیرات لپ تاپ ایسر

رفع مشکلات لپ تاپ ایسر Acer

نه تنها برای لپ تاپ ایسر بلکه برای تمامی مدل های لپ تاپ، مشکلات متعددی قابل تصور می باشد. این مشکلات در دو دسته نرم افزاری و سخت افزاری قرار می گیرند. مشکلاتی که در بخش نرم افزاری لپ تاپ ایسر به وجود می آیند، با اقدامات نرم افزاری و یا انجام برخی تغییرات در محیط ویندوز قابل برطرف شدن هستند. اما مشکلات سخت افزاری به خرابی قطعات مختلف لپ تاپ اشاره دارد که بر اثر عوامل مختلفی ایجاد شده اند. مشکلات سخت افزاری از طریق تعویض و تعمیر قطعات برطرف می شوند و هزینه بیشتری نسبت به تعمیرات نرم افزاری دارند. جهت بررسی بیشتر مشکلات لپ تاپ ایسر برخی از آنها را در ادامه بررسی می کنیم.

تعمیرات لپ تاپ ایسر

مشکلات بوت شدن لپ تاپ

هارددیسک یکی از موانع راه اندازی سیستم است. ولی  اگر کاملا  مطمئن هستید که هارددیسک شما توسط بایوس سیستم شناسایی شده، در این صورت ممکن است برنامه راه انداز ویندوز دچار مشکل شده باشد. متخصصین مرکز تعمیر لپ تاپ ایسر در تهران لپ تاپ، پس از تشخیص صحیح، این مشکل را رفع خواهند کرد.

مشکلات ناشی از باتری لپ تاپ

هر چه از عمر لپ تاپ بگذرد، عمر باتری نیزکاهش می یابد. زمانی که سیستم را به تازگی تهیه کرده اید، ممکن است باتری سیستم بین دو تا سه ساعت کار کند، اما در عرض چند سال ممکن است عمر آن تنها به اندازه ای باشد که فقط بتوانید سیستم را بوت کرده و وارد محیط ویندوز شوید. در صورتی که چیزی از عمر باتری شما نگذشته اما به درستی کار نمی کند، مراجعه به تعمیرگاه مجاز جهت عیب یابی و تعمیر ضروری می باشد. متخصصین تعمیرات لپ تاپ ایسر، مشکلات مربوط به باتری را در اسرع وقت رفع خواهند کرد.

رفع مشکل منبع تغذیه ی لپ تاپ

از سوی دیگر ممکن است که منبع تغذیه لپ تاپ با مشکل مواجه شود. در گذشته بروز مشکل در منبع تغذیه لپ تاپ به این معنی بود که باید آن را دور می انداختید، اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان تعویض منبع تغذیه ی لپ تاپ فراهم شده است. هر چند این کار دشوار است و نکات مهمی را در هنگام انجام آن باید در نظر گرفت. منبع تغذیه جدید باید با منبع قبلی از جهت ولتاژ، خروجی و رابط مدار، سازگار باشد. کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ایسر، با در نظر گرفتن این نکات، مشکلات منبع تغذیه را رفع خواهند کرد.

ایرادات فن لپ تاپ

لپ تاپ ها همچون کامپیوترهای شخصی در برابر گردوغبار، مانند آهن ربا عمل می کنند. اگر سیستم شما به طور ناخودآگاه دوباره راه اندازی می شود، یا به طور دائم صفحه ای آبی رنگ را که نشانه ی ایجاد مشکل در سیستم است، مشاهده می کنید، در این صورت زمان آن فرا رسیده تا پره های فن های دستگاه را تمیز کنید. موارد فوق نشانه های گرم شدن بیش از حد سیستم است، این مشکل در فصل گرما رایج می باشد. متخصصین تهران لپ تاپ، پس از بررسی فن منشا مشکل را یافته و نسبت به تعمیر لپ تاپ ایسر اقدام خواهند کرد.

مشکلات مربوط به صفحه ی لمسی لپ تاپ

اگر لپ تاپ شما، صفحه لمسی جایگزین ماوس دارد، در این صورت ممکن است با مشکلاتی مانند، پرش ناگهانی اشاره گر ماوس شود. این مسئله درباره ی بسیاری از کامپیوترها رخ می دهد. استفاده ی دائم از تاچ و فشار دست شما روی آن موجب خواهد شد که این صفحه نامتعادل شود. در صورت استفاده از یک ماوس سنتی که از طریق USB به سیستم متصل شود، می توانید صفحه لمسی را خاموش نمایید تا مشکلات ناشی از آن برطرف شود. در صورت نیاز به تعمیرات صفحه ی لمسی می توانید با متخصصین تعمیرات لپ تاپ ایسر در نمایندگی تماس بگیرید.

مشکلات تصویر لپ تاپ

اگر تصویر نمایشگر در لپ تاپ شما می لرزد، مشکل از نور زمینه است. این مشکل نیز به نوبه خود به مدار مبدلی مربوط می شود که انرژی برد را تامین می نماید. این نقص ممکن است، نشانه ای از مشکلات بزرگ تر باشد و ممکن است به زودی خروجی صفحه به قدری تاریک شود که نتوانید هیچ چیز را مشاهده کنید. کم نور شدن لپ تاپ از دیگر مشکلات مربوط به تصویر می باشد. متخصصین تعمیر لپ تاپ ایسر ، قادر به رفع تمامی مشکلات مربوط به تصویر بوده و پس از بررسی و یافتن منشا مشکل، مشکلات مربوط به تصویر را رفع خواهند کرد.

سایر مشکلات لپ تاپ ایسر

از کار افتادگی لپ تاپ ایسر براثر آسیب دیدن مادربرد، تعمیر و تعویض قاب و لولای لپ تاپ، مشکلNo-Boot ، مشکل No-Power، داغی و حرارت بیش از حد معمول لپ تاپ، وجود صداهای نامتعارف در لپ‌تاپ، هنگ کردن و خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ، روشن نشدن مانیتور لپ تاپ (ال‌سی‌دی لپ تاپ یا ال‌ای‌دی لپ‌تاپ)،  مشکلات مربوط به کارت گرافیک و چیپ گرافیک در لپ تاپ، تأثیرات و خرابی‌های ناشی از نوسانات برق، مشکلات سیستم نرم‌افزاری لپ‌تاپ، کم نورشدن ال‌سی‌دی لپ‌تاپ، نواقص ایجاد شده ناشی از ریختن مایعات بر روی دستگاه، کار نکردن وایرلس و…. کارشناسان تعمیرات لپ تاپ ایسر در تهران لپ تاپ، تمامی مشکلات موجود در لپ تاپ ایسر را به سرعت و با دقت رفع خواهند کرد.

 • تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و ..
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر و آداپتور لپ تاپ ایسر
 • تعمیر لپ تاپ ایسر ازجمله؛ کی‌بورد و تعویض کی‌بورد
 • نصب نرم‌افزارهای متناسب با لپ تاپ ایسر
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه ی نرم افزارهای عمومی و تخصصی
 • بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها (مقاومت ها / خازن ها / دیود ها / ترانزیستورها / فت‌ها و … )
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ ایسر، گشایش قفل لپ تاپ ایسریا به اصطلاح برداشتن پسورد درجهت تعمیر لپ تاپ ایسر
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ تاپ ایسر
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی لپ تاپ ایسر
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ ایسر
 • تعمیر لپ تاپ ایسر در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض  چیپ گرافیگ لپ تاپ
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ (Modem) ایسر
 • رفع مشکلات مدار RTC و  مدار  CLOCK ، رفع مشکلات  مدار صدا  و مدار LAN،
 • رفع مشکلات مدار POWERING ، رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین کننده ولتاژ سی‌پی‌یو
 • تعمیرات لپ تاپ ایسر ازجمله، رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی و … 

واحد تعمیرات لپ تاپ ایسر

همچنین در واحد تعمیرات لپ تاپ ایسر، تمامی قطعات و محصولات اورجینال بوده  و تعمیرات این مرکز همراه با گارانتی می باشد. بعلاوه به شما این اطمینان داده می‌شود که کلیه ی محصولات عرضه شده در مرکز تعمیر لپ‌تاپ ایسر، مانند؛ تاچ و ال‌سی‌دی، ماوس، سوکت شارژ، قاب و … با درجه ی کیفی عالی و اورجینال ‌می باشد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ایسر، از فروش و مصرف کالاهای تقلبی و کارکرده در حین عملیات تعمیر خودداری کرده و این امر تضمین‌کننده‌ی کیفیت لپ تاپ شما پس از تعمیر خواهد بود. شعار اصلی ما درواحد تعمیرات لپ تاپ ایسر، سرعت، دقت و کیفیت در ارائه ی خدمات می باشد.

روند تعمیر لپ تاپ ایسر به این گونه می باشد که، ابتدا با مراجعه به مرکز مشاوره های لازم را در خصوص مشکل لپ تاپ ایسر دریافت خواهید کرد. سپس در صورت نیاز دستگاه به تعمیرات، مراحل عیب یابی آغاز می شود. پس از عیب یابی اولیه، هزینه ی تقریبی به ارباب رجوع اعلام شده و در صورت تمایل مشتری روند تعمیرات آغاز خواهد شد. 

5/5 (4 امتیاز)
اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email