تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ

عیب‌یابی تخصصی و آنالیز همه جانبه قطعات اصلی و جانبی لپ تاپ های دل، تهیه گزارش فنی از اشکالات ایجاد شده در لپ تاپ های دل و ارائه آنها به مشتری، انجام سرویس‌ های جامع دل، تعویض قطعات معیوب و از کارافتاده دستگاه با قطعات اصلی و اورجینال و …. از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت. مرکز تعمیرات لپ تاپ Dell، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز گردید. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل مشمول گارانتی و ضمانت است.

تعمیرات لپ تاپ دل در این مرکز با حضور کارشناسان دوردیده و متخصص و با بهره‌مندی از ابزارآلاتی انجام می‌پذیرد که از سوی کمپانی سازنده کارایی و تناسبِ آن‌ها با تعمیرات لپ تاپ دل مورد تأیید قرار گرفته است. تمامی امکانات این مرکز و تجهیزاتی که در فرآیند تعمیرات لپ تاپ دل مورد استفاده قرار می‌گیرند توسط متخصصانی تهیه و خریداری شده‌اند که با کسب مدارک بین‌المللی و آشنایی با قطعات ریز و درشت این دستگاه، تسلط جامعی نسبت به تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ تاپ های دل یافته‌اند و از این‌رو می‌توانند بهترین روش را برای رفع اختلالات و انجام هرگونه عملیات تعمیر بر روی لپ تاپ‌های دل را تشخیص داده و عملی سازند.

تعمیرات لپ تاپ دل

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

یکی از بهترین خدماتی که نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل به کاربران این دستگاه ارائه می‌دهد، تعمیر لپ تاپ دل در محل است؛ با این وجود درصورت خرابی لپ تاپ، نیازی نیست که به دنبال یک مرکز تعمیرات لپ تاپ معتبر بگردید و هزینه و زمان زیادی را برای بردن سیستم خود به آن مرکز صرف کنید، تنها کافیست که با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل از نیروهای مجربی برخوردار است که پس از تماس شما به آدرس مورد نظر اعزام شده و با عیب‌یابی دقیق سیستم شما به رفع مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آن می‌پردازند؛ درنهایت نیز جهت اطمینان از برطرف شدن مشکل سیستم شما آن را مورد بررسی قرار می‌دهند. بنابراین می‌توانید با خیال راحت از سرویس در محل نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل استفاده کنید.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل

کاربران کلیه لپ تاپ های دل می‌توانند در صورت نیاز به سرویس‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با لپ تاپ مورد استفاده‌شان، به نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل مراجعه کرده و خدمات تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به مدلی خاص از این دستگاه نیست و کلیه لپ تاپ های دل را شامل می‌گردد.

تعمیرات لپ تاپ دل در این مرکز به دلیل اِعمال پاره ای از عملیات گردگیری و بازیابی در حین تعمیر منجر به بازیابی کیفیت اولیه دستگاه و رفع عیوب نهفته آن گشته و سبب می گردد تا کاربر لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه نماید. حضور کارشناسان کاربلد، باتجربه و کاردان سبب گشته تا سطح کیفی خدمات تعمیرات لپ تاپ دل دراین مرکز، گارانتی گشته و درصد بازگشت عیوب پس از تعمیر، به حداقل میزان ممکن برسد.

نمایندگی لپ تاپ Dell

تعمیرات سخت‌افزاری لپ تاپ دل

خدمات نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل تنها به برطرف کردن مشکلات نرم‌افزاری این دستگاه محدود نمی‌شود بلکه این مرکز از تکنسین‌های متخصصی در زمینه عیب‌یابی و تعمیرات سخت‌افزاری انواع لپ تاپ‌های دل نیز برخوردار می‌باشد. تکنسین‌های مجرب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل علاوه‌بر عیب‌یابی دقیق، مشکلات رایج سخت‌افزاری لپ تاپ دل شامل:

خرابی فن، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن لپ تاپ دل، خرابی تاچ پد و کند شدن سرعت این سیستم را با مهارت و تخصص بالایی که دارند به بهترین شکل ممکن برطرف می‌کنند. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکل سخت‌افزاری برای لپ تاپ دل می‌توانید به یکی از شعبه‌های نمایندگی تعمیر لپ تاپ دل مراجعه کنید و از خدمات عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه بهره‌مند شوید.

تعمیرات نرم‌افزاری لپ تاپ دل

بوت نشدن و نمایش صفحه آبی رنگ، عدم سازگاری برخی از برنامه‌ها با سیستم عامل و عدم اتصال به اینترنت از مشکلات رایجی هستند که اکثر کاربران لپ تاپ دل آن‌ها را تجربه کرده‌اند. این مشکلات ممکن است منشأ نرم‌افزاری داشته باشند که یا به دلیل نصب برخی از نرم‌افزارهای مخرب یا بهم‌ریختگی تنظیمات سیستم به وجود آیند. در برخی موارد به راحتی هم قابل حل می‌باشند و در برخی دیگر مشکل جدی بوده و باید توسط تکنسین‌های متخصص نمایندگی لپ تاپ دل بررسی شود.

نمایندگی لپ تاپ دل از نیروهای ماهر و آموزش دیده‌ای برخوردار است که ضمن آشنایی با مشکلات ریز و درشت نرم‌افزاری لپ تاپ دل، به خوبی با راه حل برطرف کردن آن‌ها به صورت تخصصی آشنایی دارند از این‌رو می‌توانند با سرعت بالایی مشکلات نرم‌افزاری این دستگاه را برطرف کنند. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم درصورت بروز هرگونه مشکلی نرم‌افزاری برای لپ تاپ خود آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ دل بسپارید.

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ دل Dell

بهترین روش برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ دل کدام است؟

برترین و بهترین روش‌های موجود جهت ریکاوری اطلاعات لپ تاپ دل، ریکاوری با pc3000 است. بازیابی داده‌ها با این ابزار در حال حاضر امن‌ترین و بهترین شیوه موجود است. بازیابی اطلاعات با این روش اگرچه به صورت صد در صدی نیست اما در قیاس با دیگر روش‌های بازیابی، امن‌تر و قابل اعتمادتر است. بد نیست بدانید که قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری حال حاضر که مورد استفاده بسیاری از مراکز بازیابی در سطح دنیاست pc3000 است. این ابزار توانایی بازیابی اکثر اطلاعات از دست رفته لپ تاپ را دارد.

به طور کلی در بسیاری از اشکالات پیش آمده برای هارد لپ تاپ، نظیر ایرادات نرم افزاری (مواردی چون دیتکت نشدن، بدسکتوری، مشکلات ماژولی و مواردی از این دست) امکان بازیابی اطلاعات لپ تاپ با pc3000 وجود دارد. اما در شرایطی که اشکالات ایجاد شده در هارد مواردی نظیر شکستگی هد، سوختن موتور و یا سوختن هد را شامل شود، تنها راه چاره تعویض و جراحی هارد است. البته برای بازیابی اطلاعات لپ تاپ گزینه‌های دیگری چون استفاده از نرم افزارهای بازیابی وجود دارد که به دلایلی چندان توصیه نمی‌شود. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش نیز با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است.

دلیل خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ دل چیست؟

یکی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در لپ تاپ های دل به ویژه اینسپایرون ان 5520، مشکل خاموش شدن ناگهانی است. در ارتباط با این اشکال نیز مهم ترین و بهترین کار عیب یابی دستگاه پیش از هر گونه اقدامی جهت تعمیر است. تجربه کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لپ تاپ دل نشان داده که خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ عمدتاً به دلیل فعال شدن سیستم «خود صیانتی» یا Self-Protecting اتفاق می‌افتد.

این سیستم در مواقع حساس و بحرانی که احتمال آسیب وجود دارد سیستم را به کلی خاموش یا Shut Down می‌کند. برخی از اتفاقاتی که ممکن است سبب فعال شدن سیستم خودصیانتی در لپ تاپ گردند شامل مواردی چون افزایش دمای لپ تاپ، وجود اشکال سخت افزاری در لپ تاپ، خرابی باتری لپ تاپ، وجود اشکالاتی در رم  لپ تاپ، ولتاژ شارژ اشتباه، وجود اختلال در عملکرد درایور گرافیک یا Display و در نهایت وجود بدافزار یا ویروس است. برای رفع این اشکال نیز نیاز است تمامی این موارد چک شده و در صورت نیاز برطرف گردند.

تعمیرات تخصصی لپ تاپ دل

نمایندگی لپ تاپ دل

نمایندگی لپ تاپ دل بهترین مکان برای حضور کاربرانی است که یا قصد تعمیر لپ تاپ دل را دارند و یا در طول روزهای اخیر تصمیم به خرید یکی از مدلهای لپ تاپ دل گرفته‌اند. این دو گروه از کاربران می‌توانند در نمایندگی لپ تاپ دل حضور یافته و پس از مراجعه به پارت مربوطه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. خدمات ارائه شده به این دو گروه در نمایندگی لپ تاپ دل شامل مواردی چون تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ دل، تعویض قطعات لپ تاپ دل، عیب یابی لپ تاپ دل، ارتقا و بهسازی عملکرد لپ تاپ دل، فروش لپ تاپ دل، ارائه مشاوره جهت خرید لپ تاپ دل و … است.

در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در نمایندگی لپ تاپ Dell وجود نداشته باشد، می‌توان خدمات را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی فروش و تعمیر لپ تاپ دل مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی لپ تاپ دل

خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ دل

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید و از خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ دل بهره مند گردید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ می‌باشد. خدمات واحد تعمیرات لپ تاپ دل عبارتند از:

 • کنترل ولتاژ کلیه‌ی مدارهای الکترونیکی مادربرد، کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری کلیه منافذ ورودی هوا به داخل لپ‌تاپ دل
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ‌تاپ دل
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌تاپ دل (رفع مشکلات  مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌تاپ (Modem)
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ دل
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ‌تاپ دل  (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌تاپ دل (آداپتور لپ‌تاپ دل )
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد انواع لپ‌تاپ (نوت بوک)
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث انواع لپ‌تاپ دل
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ‌تاپ دل
 • تعمیر و ترمیم شکستگی لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ‌تاپ دل

دیگر خدمات تعمیرات لپ تاپ دل

 • تعمیرات مادربرد لپ‌تاپ دل
 • نصب و اصلاح نرم‌افزارهای متناسب با اجزای لپ‌تاپ دل
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌تاپ دل
 • بررسی همه جانبه‌ و کامل قطعات الکترونیکی و در صورت لزوم تعویض آنها
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ‌تاپ دل و نیز گشایش قفل (Bios) انواع لپ‌تاپ یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس
 • ترمیم و تعمیر سیلندر، برد، رفع بدسکتور لپ‌تاپ دل
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ‌تاپ دل (مکانیکی و الکترونیکی) …
 • بررسی همه جانبه‌ی LCD و LED به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات مختلف های ولتاژ و …
 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض LCD و LED  انواع لپ‌تاپ دل
 • تعمیرات لپ‌تاپ دل در بخش گرافیکی  و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ‌تاپ دل  (VGA)

نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ

تهران لپ تاپ در جایگاه ارائه دهنده تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع برندهای لپ تاپ، سال هاست به عنوان مرکزی معتبر مطرح بوده و مورد اعتماد مشتریان گرامی واقع گشته است. مشتری مداری همواره رکن اصلی تهران لپ تاپ بوده است و متخصصان و کادر فنی تهران لپ تاپ احترام به حقوق مشتریان را در مراحل مختلف تعمیر سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده اند.

این مرکز  در راستای تحقق اهداف خود از برترین متخصصین و پیشرفته ترین  تجهیزات بهره گرفته است. بد نیست بدانید که متخصصین تهران لپ تاپ از بین برترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ برگزیده شده و پس از گذراندن دوره های تخصصی و بین المللیِ تعمیر لپ تاپ به  این مرکز  راه یافته اند.

تعمیرات لپ تاپ دل در محل

تعمیرات لپ تاپ دل و دیگر واحدهای تعمیرات دل

نخستین گام در تعمیرات لپ تاپ دل عیب‌یابی صحیح و تشخیص درست علل خرابی لپ تاپ است. این امر سبب می‌گردد تا کارشناس تعمیر، بهترین روش را جهت بازیابی و ترمیم دستگاه برگزیند و از طی مسیرهای نادرست که -گاهاً سبب بروز ایراداتی بیشتر در دستگاه می‌گردند- خودداری ورزد. گام دوم در این مسیر حضور کارشناسانی کاربلد و باتجربه می‌باشد که با ظرافت و مهارت خویش، توانایی رفع ایرادات دستگاه‌های لپ تاپ را به بهترین وجه ممکن داشته باشند.

در اختیار داشتن تجهیزات فنی و حرفه‌ای در ارتقاء سطح کیفی خدمات تعمیر لپ تاپ دل تأثیر شایانی دارد و به کارشناسان تعمیر کمک می‌کند تا با سرعت و کیفیت بالاتری به ارائه خدمات تعمیر بپردازند. مرکز تعمیرات لپ تاپ دل در انجام خدمات تخصصی، تمامی این پارامترها را مدنظر قرار داده و در تلاش است تا بالاترین سطح کیفی سرویس را به مراجعان خویش ارائه نماید. دیگر واحدهای تعمیرات دل در بخش زیر معرفی میگردند.

مقالات لپ تاپ دل و دیگر مقالات

تهران لپ تاپ فعالیت خود را همزمان با ورود لپ تاپ ها به درون کشور آغاز کرده و همگام با تکنولوژی‌های به‌کار رفته در این صنعت، تجهیزات و ابزار خود را به‌روز رسانی ساخته است. مدیریت این مرکز همواره با برگزاری دوره‌های تخصصی تعمیر برای کارشناسان خویش، درصدد همگام‌ سازی مباحث نظری و فنی کارشناسان تعمیرات لپ تاپ با تکنولوژی‌های روز دنیا بوده است. (حضور در این دوره‌ ها برای کارشناسان تعمیرات لپ تاپ الزامی است.)

خروجی این دوره‌ها متخصصانی متبحر بوده است که با به‌روزترین متدها و تکنیک‌های تعمیر آشنا گشته‌ و قادر به رفع تمامی عیوب موجود در این دستگاه گشته‌اند. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر و مطالعه مقالات لپ تاپ دل و دیگر مقالات، بخشی از اطلاعات و دانش فنی مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

سوالات متداول تعمیر لپ تاپ دل

دارندگان و صاحبان دستگاههای لپ تاپ به یاد داشته باشند که در صورت بروز هر گونه مشکل و اختلال در این محصولات، برترین گزینه مراجعه به مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ می باشد. متخصصان این مرکز با دقت و مهارت و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات این حوزه، دستگاه شما را بررسی کرده و مشکل پیش آمده در آن را رفع خواهند کرد. کادر فنی مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ پیوسته در تلاشند تا خدمات بهتری را به کاربران عرضه نمایند و رضایت مشتریان خویش را کسب نمایند.

در همین راستا متخصصان و کادر فنی تهران لپ تاپ پرسش های متداول کاربران گرامی را به دقت مورد بررسی قرار داده و از طریق بخش زیر پاسخگوی آن ها خواهند بود. مطالعه ی پرسش های متداول، شما را جهت عکس العمل مناسب، هنگام بروز مشکل در دستگاه یاری کرده و از اقدامات نادرست جلوگیری می نماید. سوالات متداول تعمیر لپ تاپ دل و پاسخ های آنها از طریق بخش زیر قابل دسترسی خواهد بود.

لینک مفید

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+