اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

اگر شما نیز از کاربران لپ تاپ های مایکروسافت هستید اما در حال حاضر لپ تاپ مورد استفاده تان، به هر دلیل دچار اشکالات سخت افزاری و یا نرم افزاری گشته است می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر لپ تاپ مایکروسافت، ایرادات پیش آمده در آن را مرتفع سازید. در مرکز تعمیر لپ تاپ مایکروسافت تیمی از خبره ترین کارشناسان سخت افزار و نرم افزار حضور دارند و ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات به مراجعان محترم هستند.

اگرچه خرابی‌های لپ تاپ می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد لیکن تنها راه حل موجود جهت رفع همه‌ی آن‌ها، مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت است. تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در صورتی که به دست کارشناسان این حیطه و با استفاده از تجهیزات تخصصی این کار انجام پذیرد می‌تواند کیفیت اولیه لپ تاپ معیوب را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت کار با یک دستگاه نو و سالم را بچشاند.

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ مایکروسافت

همانطور که مطلع هستید، لپ تاپ از دو بخش نرم افزار و سخت افزار تشکیل شده و مشکلات این دستگاه نیز در یکی از این دو بخش بروز پیدا می کنند. تکنسین های مجرب آی تی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، ضمن بررسی دقیق بخش های ذکر شده، تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ مایکروسافت را به صورت تخصصی انجام می دهند. گفتنی است مراحل این فرایند با استفاده از مدرن ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا انجام می شود و به این ترتیب، لپ تاپ مورد نظر مطابق با استانداردهای جهانی ترمیم می گردد. کلیه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ مایکروسافت در این فرایند برطرف می گردد.

تعمیر تخصصی لپ تاپ مایکروسافت

شما کاربران گرامی می‌توانید با انتخاب آگاهانه‌ی مرکز تعمیر تخصصی لپ تاپ مایکروسافت در کمترین زمان و با هزینه مصوب، دستگاه معیوب خود را تعمیر کنید و از خدمات واحد تعمیر لپ تاپ مایکروسافت بهره مند گردید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در کنار ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات، هدف مدیریت و کادر فنی مرکز تعمیر لپ تاپ مایکروسافت می‌باشد.

استفاده از جدیدترین متدهای تعمیر در این پارت سبب گشته تا دستگاه های تعمیر شده، کیفیت نخستین خویش را بازیابند و به سبب انجام سرویس ها و گردگیری های تخصصی، تا مدت ها دچار اشکال نشوند. تعمیر لپ تاپ Microsoft و انواع بوردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

خدمات واحد تعمیر لپ تاپ مایکروسافت

 • گشایش قفل لپ‌ تاپ مایکروسافت
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ ‌تاپ مایکروسافت
 • تعمیرات کی‌بورد و تعویض کی‌بورد لپ تاپ مایکروسافت
 • تعمیر و تعویض وایرلس و بلوتوث در واحد تعمیر لپ تاپ مایکروسافت
 • بررسی و کنترل اجزای رایانه شامل: اتصالات، منبع تغذیه و کابلهای اتصال
 • بررسی و کنترل فن‌ها و درایوهای نوری
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی مادربرد در واحد تعمیر لپ تاپ مایکروسافت
 • کنترل ولتاژ کلیه‌ مدارهای الکترونیکی کارت گرافیک، مودم، پاور و…
 • روغن‌کاری کلیه فن‌ها به همراه شستشوی هیت سینگ (هت سینک) پردازنده و کارت گرافیک
 • گردگیری منافذ ورودی هوا به داخل لپ ‌تاپ مایکروسافت در بخش تعمیر لپ تاپ مایکروسافت
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب در بخش تعمیر لپ تاپ مایکروسافت
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ‌تاپ مایکروسافت
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ‌ تاپ مایکروسافت
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ ‌تاپ مایکروسافت (مکانیکی و الکترونیکی)
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک درواحد تعمیر لپ تاپ مایکروسافت
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ‌ تاپ مایکروسافت
 • انجام تنظیمات تخصصی جهت بهینه‌سازی و افزایش سرعت نرم‌افزارهای کاربردی در لپ ‌تاپ مایکروسافت
 • تعمیرات فوق‌تخصصی انواع درایوهای نوری لپ‌ تاپ مایکروسافت (رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی)
 • تعمیر لپ ‌تاپ مایکروسافت، در بخش گرافیکی و در صورت لزوم تعویض چیپ گرافیگ لپ ‌تاپ مایکروسافت (VGA)
 • تعمیر و تعویض انواع مودم لپ‌ تاپ مایکروسافت
 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA )
 • رفع مشکلات مدار SOUND  و مدار LAN
 • رفع مشکلات مدار RTC و  مدار  CLOCK
 • رفع مشکلات مدار POWERING
 • رفع مشکلات مدار PWM و مدار تأمین‌کننده ولتاژ CPU
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر، گرافیگ، چیپ شمالی و جنوبی
 • تعمیر مادربرد لپ تاپ مایکروسافت
 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ ‌تاپ مایکروسافت
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ‌ تاپ مایکروسافت
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی لپ تاپ مایکروسافت و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ ‌تاپ مایکروسافت

قاب لپ تاپ مایکروسافت

قاب لپتاپ مایکروسافت، قسمت حساس و شکستنی لپ تاپ محسوب میشود که گاها بر اثر ضربه دچار شکستگی و یا ترک در قسمت های مختلف قاب می شود ، بیشتر اوقاب امکان تعمیر خود قطعه وجود دارد ولی در مواقعی که قاب دچار شکستگی شده باشد که ممکن است به قطعات دیگر آسیب وارد کند حتی در صورت تعمیر نیز این امکان وجود داشته باشد ، پیشنهاد کارشناس لپ تاپ مایکروسافت به تعویض قاب خواهد بود.

ال سی دی لپ تاپ مایکروسافت

شایع ترین ایراد در این قطعه از لپ تاپ شکستگی و یا ضربه است ، خرابی ال سی دی گاهی با صدای نویز نیر همراه خواهد بود ، در صورت عدم نمایش تصویر در نمایشگر لپتاپ ، قطعات داخلی خود ال سی دی دچار مشکل شده است، پس باید با تعویض ال سی دی مایکروسافت این مشکل برطرف گردد . در ال سی دی های جدید امکان تعمیر کمتر است و در ال سی دی های قدیمی لپ تاپ امکان تعمیر ال سی دی بیشتر وجود دارد.

تعمیر و تعویض فن لپ تاپ مایکروسافت

خرابی فن در لپ تاپ های مایکروسافت، معمولا با علائمی مانند صدا دادن فن لپ تاپ، افزایش دمای لپ تاپ و … بروز می کند. توصیه می‌شود در صورت خرابی فن، هر چه سریع‌تر اقدام به تعمیر و یا تعویض فن نمایید. بی‌توجهی به این مسئله موجب افزایش دمای قطعات لپ تاپ و وارد شدن خسارت به سایر قطعات لپ تاپ می‌ شود. تعمیر و تعویض فن لپ تاپ نیز یکی دیگر از سرویس‌های تخصصی ارائه شده توسط کارشناسان تعمیرات تخصصی لپ تاپ است.

هارد لپ تاپ مایکروسافت

برای تهیه هارد اورجینال در لپ تاپ های مایکروسافت با ما تماس بگیرید. هارد یک قطعه الکترونیکی در لپ تاپ مایکروسافت است که ممکن است به دلایل مکانیکی و یا منطقی آسیب ببیند و نیاز به تعمیر داشته باشد. از آنجا که لپ تاپ را با خود حمل می کنیم نسبت به کامپیوترهای خانگی، بیشتر مستعد آسیب فیزیکی می باشد و به تعمیر نیاز پیدا می کند.  خوشبختانه هارد لپ تاپ تعمیر شدنی است. کافی ست با ما تماس بگیرید.

اخبار لپ تاپ مایکروسافت و دیگر خبرها

تیمی از کارشناسان مرکز تعمیر لپ تاپ مایکروسافت درصدد برآمده‌اند تا به‌روزترین اطلاعات و رویدادهای این حوزه را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهند. از همین روی، شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش اخبار از جدیدترین رویدادها و اطلاعات این عرصه مطلع گشته و آ‌نها را با دوستان و همکاران خویش در میان بگذارید. کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ Microsoft از جدیدترین رویدادها و اتفاقات دنیای تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت آگاهند و با تسلط تمام آن‌ها را در عملیات تعمیر اجرایی می‌سازند؛ از همین روست که کیفیت در تمامی ابعاد این مرکز خودنمایی کرده و رضایت مشتریان همراه همیشگی نمایندگی مایکروسافت بوده است.

مقالات لپ تاپ مایکروسافت و دیگر مقالات

کاربران لپ تاپ مایکروسافت توجه داشته باشند که در زمان مراجعه به یک مرکز مجاز و فعال در زمینه تعمیر لپ تاپ مایکروسافت، این مرکز  ضمن دارا بودن مدارک و گواهینامه‌های لازم جهت فعالیت، می‌بایست تمامی خدمات ارائه شده در مرکز خویش را بر اساس اصول و ضوابط تعریف شده، ضمانت نماید و در صورت بروز خطا در فرآیند تعمیر، خود را ملزم به جبران آن‌ها بداند.

بعلاوه این مرکز می‌بایست از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر نیز بهره‌مند باشد و از به‌کارگیری قطعات مستهلک و قدیمی در حین تعمیر خودداری نماید. هوشمندی کاربر در حین مراجعه به یک مرکز و توجه به پارامترهای مذکور، سبب می‌گردد تا از وقوع پیشامدهای ناگوار –نظیر خرابی کامل دستگاه به سبب تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در یک مرکز غیرمجاز- پیشگیری گردد.

انواع لپ تاپ مایکروسافت و دیگر لپ تاپ ها

مایکروسافت یکی از شرکت های پیشرو در ارائه لپ تاپ های منحصربفرد و کارامد است که در طول سالهای اخیر توانسته است با طراحی های زیبا و خلاقانه درکنار سخت‌افزارهای قدرتمند بخشی از بازارهای جهانی را به تصرف خود درآورد.  اگر از علاقمندان لپ تاپ های این کمپانی هستید می توانید با مراجعه به بخش های زیر با جدیدترین انواع لپ تاپ مایکروسافت آشنا شوید.

انواع لپ تاپ مایکروسافت و دیگر لپ تاپ ها توسط کارشناسان مرکز تعمیر تهران لپ تاپ بررسی شده و ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آنها از طریق فضای زیر با شما کاربران گرامی به اشتراک گذاشته شده است. شایان ذکر است خدمات مرتبط با بهسازی این دستگاه ها نیز با حضور در مرکز تعمیر تعمیر لپ تاپ مایکروسافت قابل دریافت است.

سوالات متداول تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت

مرکز تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت با بهره‌مندی از حضور کارشناسان و مهندسان جوان اما زبده و متخصص در امر تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ تاپ های مایکروسافت و با استفاده از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی، در تلاش است تا کلیه تعمیرات را با هزینه مصوب و در کمترین زمان به کاربران این محصول ارائه ‌دهد. واحد تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت به دلیل پیوندِ مستحکم ساختار خویش با اصول مشتری‌مدار، اهتمام ویژه‌ای به ارائه کلیه خدمات تعمیر و ترمیم با قیمت‌های مصوب به هموطنان گرامی دارد.

 مرکز تعمیرات لپ تاپ مایکروسافت با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ی خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ مایکروسافت مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد. 

واحدهای تعمیرات لپ تاپ

مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ با بهره مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری  و نرم افزاری لپ تاپ را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در لپ تاپ ها می ‌باشند.

با توجه به تأکید مدیریت مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ بر رعایت اصول مشتری مداری و حفظ حقوق مشتریان محترم، تمامی کارشناسان فعال در این مرکز ملزم به اجرایی سازی تمامی خدمات و عملیات این مرکز بر اساس ضوابط و استانداردهای جهانی هستند. تعمیر لپ تاپ مایکروسافت در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه‌های این برند، با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهای تعمیری صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات لپ تاپ به اثبات رسیده است.

تهران لپ تاپ

تهران لپ تاپ ارائه دهنده تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع برندهای لپ تاپ، سال هاست به عنوان مرکزی معتبر مطرح بوده و مورد اعتماد مشتریان گرامی واقع گشته است. مشتری مداری همواره رکن اصلی تهران لپ تاپ بوده است و متخصصان و کادر فنی تهران لپ تاپ احترام به حقوق مشتریان را در مراحل مختلف تعمیر سرلوحه فعالیت های خویش قرار داده اند. این مرکز  در راستای تحقق اهداف خود از برترین متخصصین و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته است. بد نیست بدانید که متخصصین تهران لپ تاپ از بین برترین کارشناسان تعمیر لپ تاپ برگزیده شده و پس از گذراندن دوره های تخصصی و بین المللیِ تعمیرات تخصصی لپ تاپ به  این مرکز  راه یافته اند.

لینک مفید:

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید