اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email

تعمیرات مک بوک اپل

Rate this post

اگر از عاشقان دل خسته مک بوک هستید باید با بروز یکسری مشکلات رایج در این سیستم هم مدارا کنید؛ البته تا زمانی که رفتار دوستانه ای با مک بوک خود داشته باشید، مطمئنا با مشکلی در این دستگاه مواجه نخواهید شد. از رایج ترین مشکلاتی که کاربران مک بوک گاهی اوقات با آن ها مواجه شده و دست به دامن تعمیرکاران لپ تاپ اپل می شوند، می توان به روشن نشدن مک بوک، کار نکردن نمایشگر مک بوک، قفل شدن خود به خود برنامه ها، شارژ خالی کردن مک بوک، داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ اپل، شارژ نشدن باتری آن و … اشاره کرد. امکان دارد بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ اپل، منشا نرم افزاری یا سخت افزاری داشته باشد؛ با این وجود بهترین راه درصورت مواجه شدن با مشکلی در مک بوک، این است که این سیستم را به نمایندگی تعمیرات مک بوک بسپارید.

تعمیرات مک بوک اپل

تکنسین های این مرکز با تخصصی که در زمینه عیب یابی و تعمیر مک بوک دارند، به عیب یابی این سیستم می پردازند و مشکل اصلی آن را پیدا می کنند. سپس شما را در جریان مشکل به وجود آمده برای این دستگاه قرار داده و هزینه برآورد شده برای تعمیر لپ تاپ اپل را به شما اطلاع می دهند. درنهایت نیز اگر تمایل داشتید، پروسه تعمیرات لپ تاپ اپل را آغاز می کنند و این دستگاه را بدون هیچ مشکلی مانند روز اول در اختیار شما قرار می دهد؛ بنابراین اگر مک بوک شما هم مشکل دار شده است، فرصت را از دست ندهید و از سرویس های تعمیرات مک بوک در مرکز تعمیر لپ تاپ اپل استفاده کنید.

مرکز تعمیرات مک بوک اپل

تعمیرات مک بوک ایر/ پرو/ رتینا به دلیل قیمت بالای این محصولات و نرم‌افزارهایِ ویژه‌ای که از آن‌ بهره‌مند هستند نیازمند متخصصانی است که به تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مک بوک ایر/ پرو/ رتینا تسلط و آشنایی داشته باشند و بتوانند در بررسی‌های اولیه ضمن عیب‌یابی صحیح، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را تشخیص دهند. از این‌رو تعمیرات مک بوک اپل در این مرکز به دست مجموعه‌ای از کارشناسان تعمیر و با بهره‌مندی از ابزارآلاتی صورت می‌گیرد که بالاترین سطح سازگاری را با این محصول دارند. ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاریِ ویژۀ این محصول سبب می‌گردد تا کارشناسان تعمیر راهکارهای را به‌کارگیرند که صرفاً خاصِ لپ‌تاپ‌های اپل است.

تعمیرات مک بوک مینی

مک بوک مینی

Macbook Mini

تعمیرات مک بوک پرو در تهران لپ تاپ

مک بوک پرو

Macbook Pro

تعمیرات مک بوک ایر در تهران لپ تاپ

مک بوک ایر

Macbook Air

نمایندگی تعمیر مک بوک در تهران

اگر ساکن کلانشهر تهران هستید و با مشکلی در مک بوک خود مواجه شده و به دنبال مرکزی معتبر برای عیب یابی و تعمیرات تخصصی این دستگاه می گردید، می توانید به یکی از شعبه های نمایندگی تعمیر مک بوک در تهران مراجعه کنید. این مرکز در مناطق مختلف تهران از سعادت آباد گرفته تا امیرآباد، تجریش، میرداماد، پیروزی، ولیعصر، فرجام و ستارخان شعبه دارد؛ با این وجود می توانید بدون هیچ محدودیتی به هر یک از شعبه های این مرکز که به محل سکونت شما نزدیک تر است، مراجعه کنید.

علاوه بر این می توانید از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل مرکز تعمیرات لپ تاپ نیز استفاده کنید، تنها کافیست که با این مرکز تماس بگیرید؛ تا کارشناس مربوطه به آدرس مورد نظر شما اعزام شده، مک بوک معیوب شده را از شما تحویل گرفته و آن را به یکی از شعبه های نمایندگی تعمیرات مک بوک انتقال داده و پس از تعمیر مک بوک، این دستگاه را در درب منزل به شما تحویل دهد.

تعمیرات مک بوک پرو

به‌یقین شما نیز آگاهی دارید که حضور کارشناسان متخصص تعمیر در یک مرکز به تنهایی نمی‌تواند ضامن ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گردد؛ آنچه که در این میان مکمل حضور کارشناسان در تعمیرات مک بوک خواهد بود دسترسی به ابزارآلات تخصصی است؛ ابزاری که برای کارشناسان، امکان پیشبرد عملیات تعمیر و کنترل سیستم‌ها را فراهم سازد.

مدیریت مرکز تعمیرات مک بوک پرو با علم به تمامی موارد مذکور، مجموعه‌ای از تخصصی‌ترین ابزارآلات تعمیر را در اختیار کارشناسان خود نهاده و با تلفیق این دو –یعنی «کارشناسان متخصص» و «ابزارآلات پیشرفته»- موفق به رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های اپل در مرکز تعمیرات مک بوک اپل گشته است. بهره مندی کارشناسان مرکز تعمیرات مک بوک پرو از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تخصصی ترین مراحل عیب یابی در این مرکز انجام گشته و برترین راهکارهای تعمیر بر روی دستگاه‌های مک بوک پیاده گردند.

تعمیرات مک بوک ایر

مک بوک ایرهای اپل – خوشبختانه یا متأسفانه- ساختار سخت افزاری و نرم افزاری خاص خود را دارند. این موضوع ‌سبب شده تا تعمیرات آنها نیز شرایط خاص خود را داشته باشد. موضوع دیگری که تعمیرات مک بوک ایرهای اپل را ویژه می‌سازد، قیمت بالای این محصولات در قیاس با سایر دستگاه‌هاست. در صورت بروز اشکال، به ویژه اشکالات سخت افزاری در این دستگاه‌ها، کاربران احتمالا ناچار به پرداخت هزینه‌ی نسبتاً بالایی جهت تعمیر خواهند بود.

تمامی این ها، در کنار نبود مراکز متخصص و البته متعهد، ما را بر آن داشت تا تخصصی‌ترین سرویس تعمیرات مک بوک ایر را در مجموعه‌ی خود راه‌‌اندازی کنیم. دارندگان انواع مک بوک اپل می‌توانند با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول را دریافت نمایند. مجموعۀ ما در نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در دستگاه خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌‌نیاز شوید.

کیبورد مک بوک


کیبورد مک بوک یا در اثر ریختن آب یا مایعات دیگر بر روی آن از کار می افتد و دچار مشکل می شود یا در صورت بروز اختلالات نرم افزاری؛ البته در حالت اول یک یا چند کلید کیبورد از کار می افتند اما در حالت دوم کل صفحه کلید لپ تاپ از کار می افتد. اگر دلیل اصلی کار نکردن کیبورد مک بوک بروز مشکلات نرم افزاری باشد، به راحتی می توان مشکل کیبورد لپ تاپ اپل را برطرف کرده و دوباره مث روز اول با آن کار کرد؛ اما اگر یک یا چند کلید کیبورد از کار افتاده باشد، راهی جز تعویض کل کیبورد مک بوک نیست.

اگر به تازگی روی کیبورد مک بوک شما آب ریخته است و یک یا چند کلید آن دچار مشکل شده است، بهتر است این سیستم را جهت تعویض کیبورد به نمایندگی تعمیرات مک بوک بسپارید.

شارژر لپ تاپ اپل


چرا مک بوک شارژ نمی شود؟ دلایل متعددی وجود دارد که موجب بروز چنین مشکلی می شود اما اول از همه باید شارژر یا آداپتور این دستگاه را بررسی کرد. اگر در منزل خود آداپتور دیگری دارید که مخصوص مک بوک باشد، می توانید مک بوک را به آن متصل کنید تا مطمئن شوید که شارژر مک بوک مشکل دارد یا خیر؛ درصورتی که با انجام این کار مک بوک شما شارژ شد، به این معناست که شارژر آن به مشکل خورده است و نیاز به تعویض دارد.

برای اطمینان از این مسئله می توانید مک بوک و شارژر آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ بسپارید تا تکنسین های این مرکز پس از عیب یابی دقیق شارژر و مک بوک، درصورت نیاز یک شارژر اورجینال به شما بدهند.

ارتقا رم و هارد لپ تاپ اپل


به مرور زمان با پر شدن حافظه مک بوک، سرعت این دستگاه کند می شود و نمی توان برنامه های جدیدی بر روی آن نصب کرد. همانطور که می دانید هیچ یک از مشکلات لپ تاپ آزاردهنده تر از این مسئله نیست که مدت طولانی را منتظر بوت شدن این دستگاه یا اجرا شدن برنامه ها بر روی آن بمانیم. هر کاربری با بروز چنین مشکلاتی در مک بوک خود به فکر ارتقا آن می افتد.

معمولا ارتقا رم و هارد در اکثر لپ تاپ های اپل امکان پذیر است و در افزایش سرعت این دستگاه تاثیر بسزایی دارد. خوشبختانه یکی دیگر از خدماتی که نمایندگی تعمیرات مک بوک به کاربران ارائه می دهد، ارتقا رم و هارد لپ تاپ اپل است؛ به گونه ای که تکنسین های این مرکز به خوبی مشخصات و کانفیگ مک بوک شما را بررسی می کنند و میزان رم و هاردی که سیستم شما ساپورت می کند را تشخیص داده و آن ها را ارتقا می دهند.

رفع مشکلات باتری مک بوک


باتری مک بوک یا هر لپ تاپ و دستگاه دیگری یک قطعه مصرفی است که دیر یا زود خراب شده و دست شما را توی پوست گردو می گذارد. وقتی می توانید بفهمید که باتری مک بوک به پایان راه رسیده است و نیاز به تعویض دارد که خیلی زود شارژ خالی کند. با این وجود اگر باتری مک بوک شما هم خیلی زود شارژ خالی می کند و باید مدام آن را به برق بزنید، مطمئن باشید که به پایان راه رسیده است.

جهت تعویض باتری مک بوک می توانید به یکی از شعبه های نمایندگی تعمیرات مک بوک مراجعه کنید. تکنسین های این مرکز با عیب یابی دقیق این دستگاه از خراب بودن باتری آن اطمینان حاصل کرده و سپس یک باتری اورجینال را جایگزین آن می کنند.

ارتقا سی پی یو و گرافیک مک بوک


در مک بوک های قدیمی از یک کارت گرافیک بر روی مادربرد استفاده می شد که گیمرها و آن دسته از کاربرانی که با ساخت و ویرایش ویدیو سر و کار داشتند، می توانستند به راحتی کارت گرافیک را از روی مادربرد جدا کرده و یک کارت گرافیک پیشرفته تر جایگزین آن کنند؛ اما در مک بوک های جدید دیگر خبری از کارت گرافیک نیست و به جای آن از چیپ گرافیک استفاده می شود؛ به گونه ای که چیپ گرافیک بر روی مادربرد لحیم می شود و به همین دلیل امکان ارتقا چیپ گرافیک خیلی کار سختی است که ریسک بسیار بالایی دارد و امکان دارد به مادربرد آسیب جدی وارد شود؛ به همین دلیل اکثر اوقات تعمیرکاران به کاربران مک بوک ها، پیشنهاد می کنند که بی خیال ارتقا گرافیک این سیستم شوند.

ارتقا سی پی یو لپ تاپ اپل نیز دردسرهای خاص خودش را دارد؛ برای مثال قبل از ارتقا CPU مک بوک باید حداکثر سرعت مادربرد شما مورد بررسی قرار بگیرد و در کل ارتقا پردازنده این دستگاه به مادربرد آن بستگی دارد. علاوه بر این زمانی که CPU مک بوک را ارتقا دهید، حرارتی که توسط CPU تولید می شود، چندین برابر می شود؛ به همین دلیل سیستم شما به فن قوی تری احتیاج خواهد داشت. در کل این احتمال وجود دارد که اگر بخواهید پردازنده مک بوک را ارتقا دهید، مجبور شوید فن آن را نیز ارتقا دهید؛ به همین دلیل نمایندگی تعمیرات مک بوک خدمات ارتقا سی پی یو و گرافیک لپ تاپ اپل را به کاربران ارائه نمی دهد.

تعمیر مادربرد مک بوک


کند شدن شدید مک بوک، نصب نشدن سیستم‌عامل مک، خاموش شدن ناگهانی مک بوک و روشن نشدن این دستگاه همگی از نشانه‌های خرابی مادربرد آن هستند. مادربرد نه تنها نگهدارنده مهم‌ترین قطعات سیستم از پردازنده گرفته تا کارت گرافیک، رم و تمامی ورودی / خروجی‌ها می‌باشد بلکه ارتباط بین تمامی این اجزاء و نقش و مسئولیت هر یک از آن‌ها را تعیین می‌کند. به همین دلیل مادربرد، مهم‌ترین قطعه مک بوک به شمار می‌رود که اگر دچار مشکل شود، عملکرد کل این سیستم با اختلال مواجه می‌شود.

عواملی نظیر: وارد شدن ضربه به سیستم، نفوذ رطوبت به آن، اتصال کابل‌های غیراستاندارد و از همه مهم‌تر نوسان برق موجب خراب شدن مادربرد مک بوک می‌شوند. با این وجود به شما توصیه می‌کنیم جهت جلوگیری از خراب شدن مادربرد و بلااستفاده شدن مک بوک خود از وارد شدن ضربه و رطوبت به این دستگاه خودداری کنید و مطمئن شوید که از کابل‌های استاندارد برای اتصال به این دستگاه استفاده می‌کنید و آن را به محافظ برق متصل کرده‌اید. به این دلیل که محافظ برق مانع از بروز نوسان برق در سیستم و خراب شدن مادربرد آن می‌شود.

تعمیر کارت گرافیک مک بوک


دلیل بهم‌ریختگی تصویر در نمایشگر مک بوک چیست؟ چرا تصویر مک بوک شطرنجی شده است؟ چرا تصویر در مک بوک سیاه است؟ دلیل گیر کردن تصویر بر روی نمایشگر مک بوک چیست؟ دلیل سفید یا مات شدن صفحه‌نمایش مک بوک چیست؟ تمامی این سوالات از رایج‌ترین پرسش‌هایی هستند که توسط کاربران مک بوک از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل پرسیده شده‌اند.

اگر شما هم با یکی از این مشکلات در دستگاه خود مواجه شده‌اید، لازم است بدانید که به احتمال زیاد کارت گرافیک سیستم شما به مشکل خورده است و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی نیاز دارد. خرابی کارت گرافیک به عنوان قطعه‌ای که اطلاعات باینری را به تصویر تبدیل می‌کند با تمامی مشکلاتی که در نمایش تصاویر در مک بوک به وجود می‌آید، ارتباط مستقیم دارد. از مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی کارت گرافیک مک بوک می‌شوند، می‌توان به نوسان برق و آبخوردگی این سیستم اشاره کرد.

تعمیر پاور مک بوک


روشن نشدن مک بوک یا خاموش شدن خود به خود این دستگاه علاوه‌بر اینکه می‌تواند به دلیل خرابی مادربرد سیستم باشد، می‌تواند به دلیل خرابی پاور آن نیز باشد چراکه پاور مک بوک وظیفه تامین برق موردنیاز سیستم را برعهده دارد. به گونه‌ای که جریان برق شهری را دریافت می‌کند و آن را به جریان برق موردنیاز مک بوک تبدیل می‌نماید. سپس این جریان برق را از طریق مادربرد به تمامی قطعات مک بوک منتقل می‌کند.

به همین دلیل است که اگر جریان برق نوسان داشته باشد، علاوه‌بر اینکه پاور سیستم آسیب می‌بیند، مادربرد و سایر قطعات آن نیز آسیب می‌بینند. بنابراین اکیداً توصیه می‌شود که زمان شارژ کردن مک بوک، آن را به محافظ برق متصل کنید. درضمن اگر سیستم شما هم روشن نمی‌شود یا اینکه ناگهان خاموش شده است، به شما توصیه می‌کنیم، جهت عیب‌یابی این دستگاه و تعمیرات تخصصی قطعه آسیب‌دیده آن، سیستم خود را به نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل بسپارید.

تعمیر تاچ پد مک بوک


از کار افتادن تاچ پد مک بوک، شایع‌ترین مشکلی است که برای آن به وجود می‌آید به گونه‌ای که به هیچ یک از دستورات لمسی کاربر پاسخی نمی‌دهد. بروز این مشکل به دلیل اختلالات نرم‌افزاری در سیستم است از عدم بروزرسانی درایور تاچ پد گرفته تا فریز شدن یا هنگ کردن این دستگاه، ویروسی شدن و نصب بدافزار بر روی آن. از طرفی امکان دارد کاربر به صورت تصادفی تاچ پد مک بوک خود را از روی کیبورد آن غیرفعال کرده باشد.

همچنین امکان دارد در تنظیمات مک بوک، تاچ پد آن غیرفعال شده باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که اول از همه به بررسی تک تک این موارد که به آن‌ها اشاره کردیم، بپردازید و درصورتی که مشکل تاچ پد سیستم شما برطرف نشد، عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل بسپارید.

اختلالات رایج در مک‌بوک

در این بخش قصد داریم تا شما را با برخی از اختلالات رایج در مک‌بوک اپل آشنا سازیم. با ما همراه باشید :

تعمیرات مک بوک ایر

نمایندگی لپ تاپ اپل

نمایندگی لپ تاپ اپل ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با مک بوک های اپل در حوزه‌های تعمیر نرم افزاری، تعمیرات سخت افزاری، فروش لپ تاپ، بهسازی، تعویض قطعات، بازیابی اطلاعات، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با لپ تاپ و … است. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به هر یک از سرویس های مذکور می توانید به نمایندگی لپ تاپ Apple مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، آنها را دریافت نمایید.

فروش انواع لپ تاپ های اپل، تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ اپل (نظیر تعمیر خرابی شارژر لپ تاپ، تعمیر خرابی باتری لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی صفحه کلید لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی مادربرد لپ تاپ اپل و… )، تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ اپل (نظیر نصب و ارتقاء سیستم عامل، ارتقا و آپگرید لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی و…)، ارائه مشاوره های تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل است. وجه اشتراک تمامی خدمات مذکور، پیاده سازی آنها توسط مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان در یک فضای کاملاً حرفه‌ای است.

نمایندگی لپ تاپ اپل

واحد تعمیرات تهران لپ تاپ

خدماتِ ارائه شده در مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی خود متمایز ساخته است؛ برخی از ویژگی‌های مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ عبارتند از: بهره‌مندی مرکز تعمیرات مک بوک اپل از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، به‌کارگیری کارشناسان دارندۀ مدارکِ بین‌المللی در مرکز تعمیرات مک بوک اپل ، استفاده از تجهیزاتی که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات اپل را دارند، تست مک بوک اپل تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن، تعهد مرکز تعمیرات مک بوک اپل نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی، کسب اجازه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوبِ از کار افتاده و …. .

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از مدل‌های مک بوک اپل – مک بوک ایر، مک بوک پرو، مک بوک رتینا – می‌باشید اما مک بوک شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات تهران لپ‌تاپ نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید. مرکز تعمیرات تهران لپ‌تاپ در بخش تعمیرات مک‌بوک اپل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. مدیریت این بخش، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید و به شما اطمینان می‌دهد که برخلاف دیگر مراکز غیر رسمی و غیر مجاز، تمامی قطعاتی که در این مرکز تعویض می‌گردند، اصل و اورجینال شرکتی می‌باشند.

اشتراک گذاری
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email