تعمیرات مک بوک اپل

تعمیرات لپ تاپ

تعمیرات مک بوک اپل در این مرکز به دست متخصصانی انجام می‌پذیرد که تمرکز کاری خویش را بر تعمیر و ترمیم محصولات اپل نهاده‌اند؛ از این‌رو تجربه و تبحر مورد نیاز را –پس از آزمون و خطاهای بسیار در دوره‌های آزمایشی و آموزشی- کسب کرده و هم‌اکنون به سطحی از مهارت و تبحر رسیده‌اند که به اذعان بسیاری از همکاران، مجموعه‌ای را تشکیل داده‌اند که یکی از حرفه‌ای‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات پس از فروش محصولات اپل می‌باشند. شایان ذکر است بخشی از تخصص این مجموعه به دلیل استفاده از ابزار و تجهیزاتی است که بالاترین سطح سازگاری با محصولات اپل را دارند و بر اساس استانداردهای طرح شده از سوی کمپانی تهیه گردیده‌اند. جهت آشنایی با مرکز تعمیرات مک‌بوک اپل با ما همراه باشید.

تعمیرات مک بوک ایر

مرکز تعمیرات مک بوک اپل

تعمیرات مک بوک ایر/ پرو/ رتینا به دلیل قیمت بالای این محصولات و نرم‌افزارهایِ ویژه‌ای که از آن‌ بهره‌مند هستند نیازمند متخصصانی است که به تمامی ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مک بوک ایر/ پرو/ رتینا تسلط و آشنایی داشته باشند و بتوانند در بررسی‌های اولیه ضمن عیب‌یابی صحیح، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را تشخیص دهند. از این‌رو تعمیرات مک بوک اپل در این مرکز به دست مجموعه‌ای از کارشناسان تعمیر و با بهره‌مندی از ابزارآلاتی صورت می‌گیرد که بالاترین سطح سازگاری را با این محصول دارند. ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاریِ ویژۀ این محصول سبب می‌گردد تا کارشناسان تعمیر راهکارهای را به‌کارگیرند که صرفاً خاصِ لپ‌تاپ‌های اپل است.

تعمیرات مک بوک ایر

مک بوک ایرهای اپل – خوشبختانه یا متأسفانه- ساختار سخت افزاری و نرم افزاری خاص خود را دارند. این موضوع ‌سبب شده تا تعمیرات آنها نیز شرایط خاص خود را داشته باشد. موضوع دیگری که تعمیرات مک بوک ایرهای اپل را ویژه می‌سازد، قیمت بالای این محصولات در قیاس با سایر دستگاه‌هاست. در صورت بروز اشکال، به ویژه اشکالات سخت افزاری در این دستگاه‌ها، کاربران احتمالا ناچار به پرداخت هزینه‌ی نسبتاً بالایی جهت تعمیر خواهند بود.

تمامی این ها، در کنار نبود مراکز متخصص و البته متعهد، ما را بر آن داشت تا تخصصی‌ترین سرویس تعمیرات مک بوک ایر را در مجموعه‌ی خود راه‌‌اندازی کنیم. دارندگان انواع مک بوک اپل می‌توانند با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول را دریافت نمایند. مجموعۀ ما در نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص ایجاد شده در دستگاه خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌‌نیاز شوید.

تعمیرات مک بوک پرو

به‌یقین شما نیز آگاهی دارید که حضور کارشناسان متخصص تعمیر در یک مرکز به تنهایی نمی‌تواند ضامن ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات گردد؛ آنچه که در این میان مکمل حضور کارشناسان در تعمیرات مک بوک خواهد بود دسترسی به ابزارآلات تخصصی است؛ ابزاری که برای کارشناسان، امکان پیشبرد عملیات تعمیر و کنترل سیستم‌ها را فراهم سازد.

مدیریت مرکز تعمیرات مک بوک پرو با علم به تمامی موارد مذکور، مجموعه‌ای از تخصصی‌ترین ابزارآلات تعمیر را در اختیار کارشناسان خود نهاده و با تلفیق این دو –یعنی «کارشناسان متخصص» و «ابزارآلات پیشرفته»- موفق به رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دستگاه‌های اپل در مرکز تعمیرات مک بوک اپل گشته است. بهره مندی کارشناسان مرکز تعمیرات مک بوک پرو از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر سبب گشته تا تخصصی ترین مراحل عیب یابی در این مرکز انجام گشته و برترین راهکارهای تعمیر بر روی دستگاه‌های مک بوک پیاده گردند.

تعمیرات مک بوک مینی

مک بوک مینی

Macbook Mini

تعمیرات مک بوک پرو در تهران لپ تاپ

مک بوک پرو

Macbook Pro

تعمیرات مک بوک ایر در تهران لپ تاپ

مک بوک ایر

Macbook Air

تعمیر مادربرد مک بوک

کند شدن شدید مک بوک، نصب نشدن سیستم‌عامل مک، خاموش شدن ناگهانی مک بوک و روشن نشدن این دستگاه همگی از نشانه‌های خرابی مادربرد آن هستند. مادربرد نه تنها نگهدارنده مهم‌ترین قطعات سیستم از پردازنده گرفته تا کارت گرافیک، رم و تمامی ورودی / خروجی‌ها می‌باشد بلکه ارتباط بین تمامی این اجزاء و نقش و مسئولیت هر یک از آن‌ها را تعیین می‌کند. به همین دلیل مادربرد، مهم‌ترین قطعه مک بوک به شمار می‌رود که اگر دچار مشکل شود، عملکرد کل این سیستم با اختلال مواجه می‌شود.

عواملی نظیر: وارد شدن ضربه به سیستم، نفوذ رطوبت به آن، اتصال کابل‌های غیراستاندارد و از همه مهم‌تر نوسان برق موجب خراب شدن مادربرد مک بوک می‌شوند. با این وجود به شما توصیه می‌کنیم جهت جلوگیری از خراب شدن مادربرد و بلااستفاده شدن مک بوک خود از وارد شدن ضربه و رطوبت به این دستگاه خودداری کنید و مطمئن شوید که از کابل‌های استاندارد برای اتصال به این دستگاه استفاده می‌کنید و آن را به محافظ برق متصل کرده‌اید. به این دلیل که محافظ برق مانع از بروز نوسان برق در سیستم و خراب شدن مادربرد آن می‌شود.

تعمیر تاچ پد مک بوک

از کار افتادن تاچ پد مک بوک، شایع‌ترین مشکلی است که برای آن به وجود می‌آید به گونه‌ای که به هیچ یک از دستورات لمسی کاربر پاسخی نمی‌دهد. بروز این مشکل به دلیل اختلالات نرم‌افزاری در سیستم است از عدم بروزرسانی درایور تاچ پد گرفته تا فریز شدن یا هنگ کردن این دستگاه، ویروسی شدن و نصب بدافزار بر روی آن. از طرفی امکان دارد کاربر به صورت تصادفی تاچ پد مک بوک خود را از روی کیبورد آن غیرفعال کرده باشد.

همچنین امکان دارد در تنظیمات مک بوک، تاچ پد آن غیرفعال شده باشد. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم که اول از همه به بررسی تک تک این موارد که به آن‌ها اشاره کردیم، بپردازید و درصورتی که مشکل تاچ پد سیستم شما برطرف نشد، عیب‌یابی آن را به نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل بسپارید.

تعمیر کارت گرافیک مک بوک

دلیل بهم‌ریختگی تصویر در نمایشگر مک بوک چیست؟ چرا تصویر مک بوک شطرنجی شده است؟ چرا تصویر در مک بوک سیاه است؟ دلیل گیر کردن تصویر بر روی نمایشگر مک بوک چیست؟ دلیل سفید یا مات شدن صفحه‌نمایش مک بوک چیست؟ تمامی این سوالات از رایج‌ترین پرسش‌هایی هستند که توسط کاربران مک بوک از تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل پرسیده شده‌اند.

اگر شما هم با یکی از این مشکلات در دستگاه خود مواجه شده‌اید، لازم است بدانید که به احتمال زیاد کارت گرافیک سیستم شما به مشکل خورده است و به عیب‌یابی و تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

خرابی کارت گرافیک به عنوان قطعه‌ای که اطلاعات باینری را به تصویر تبدیل می‌کند با تمامی مشکلاتی که در نمایش تصاویر در مک بوک به وجود می‌آید، ارتباط مستقیم دارد. از مهم‌ترین عواملی که موجب خرابی کارت گرافیک مک بوک می‌شوند، می‌توان به نوسان برق و آبخوردگی این سیستم اشاره کرد.

تعمیر پاور مک بوک

روشن نشدن مک بوک یا خاموش شدن خود به خود این دستگاه علاوه‌بر اینکه می‌تواند به دلیل خرابی مادربرد سیستم باشد، می‌تواند به دلیل خرابی پاور آن نیز باشد چراکه پاور مک بوک وظیفه تامین برق موردنیاز سیستم را برعهده دارد.

به گونه‌ای که جریان برق شهری را دریافت می‌کند و آن را به جریان برق موردنیاز مک بوک تبدیل می‌نماید. سپس این جریان برق را از طریق مادربرد به تمامی قطعات مک بوک منتقل می‌کند.

به همین دلیل است که اگر جریان برق نوسان داشته باشد، علاوه‌بر اینکه پاور سیستم آسیب می‌بیند، مادربرد و سایر قطعات آن نیز آسیب می‌بینند. بنابراین اکیداً توصیه می‌شود که زمان شارژ کردن مک بوک، آن را به محافظ برق متصل کنید.

درضمن اگر سیستم شما هم روشن نمی‌شود یا اینکه ناگهان خاموش شده است، به شما توصیه می‌کنیم، جهت عیب‌یابی این دستگاه و تعمیرات تخصصی قطعه آسیب‌دیده آن، سیستم خود را به نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل بسپارید.

اختلالات رایج در مک‌بوک

در این بخش قصد داریم تا شما را با برخی از اختلالات رایج در مک‌بوک اپل آشنا سازیم. با ما همراه باشید :

1. آیا امکان ترمیم و تعمیر شکستگی ال‌سی‌دی مک‌بوک وجود دارد؟

صفحه نمایش مک‌بوک، یکی از قطعات بسیار مهم در مک‌بوک‌ها است که به سبب قابل حمل و جابجایی این دستگاه بسیار در معرض آسیب است. ال‌سی‌دی مک‌بوک، ممکن است به دلایلی مختلف نظیر رها‌شدن از دست کاربر و یا سقوط از روی میز، و یا وارد شدن فشار بیش از اندازه آسیب ببیند. متأسفانه شکستگی ال‌سی‌دی مک‌بوک غالباً قابل ترمیم نیست و می‌بایست تعویض گردد.

در صورتی که صفحه نمایش مک‌بوک شما آسیب‌دیده و نیاز به تعویض این بخش حیاتی دارید می‌توانید با مراجعه به مرکز تعمیرات مک‌بوک نسبت به این کار اقدام نمایید. این مرکز با بهره‌گیری از بهترین تجهیزات و به‌کارگیری متخصصین این حوزه، آمادۀ ارائه‌ی انواع خدمات در خصوص تعمیرات مک بوک اپل از جمله تعویض ال‌سی‌دی مک‌بوک می‌باشد. متخصصین مرکز پس از بررسی ال‌سی‌دی مک‌بوک‌، آن را با نمونه مرغوب و اورجینال تعویض خواهند کرد.

2. آیا امکان ارتقاء رم مک‌بوک اپل وجود دارد؟

پاسخ به این سوال خوشبختانه مثبت است و در لیست کنونی دستگاه‌های اپل، مک پرو، آی‌مک های تا ۲۰۱۱ و  آی مک ۲۷ اینچ ۲۰۱۲، مک‌مینی‌ها و مک‌بوک پروی به جز رتینا قابلیت آپگرید و به‌روز رسانی سخت افزاری در هر زمان را دارند. برای تشخیص این که آیا سیستم مک‌بوک شما قابلیت به‌روزرسانی را دارد یا خیر می‌توانید از برنامه‌های آنلاینی نظیر Crutial، Kingston ، و Tiger Direct استفاده نمایید. در صورتی که سرعت مک‌بوک شما کاهش یافته احتمالا باید حافظه RAM را تعویض نمایید.

این کار باعث افزایش کارایی و سرعت سیستم خواهد شد. انتخاب میزان حافظه در حقیقت بسته به کارهایی است که شما انجام می‌دهید و با توجه نوع استفاده‌ی شما، میزان رم نیز مشخص می‌گردد. برخی فعالیت‌ها نیاز به رم بالا دارند لیکن در صورتی که یک کاربر عادی باشید همان رم دستگاه کفایت می‌کند. جهت انجام برخی اقدامات تخصصی در این زمینه می‌توانید به مرکز تعمیرات مک‌بوک مراجعه نموده و از امکانات تخصصی و دانش کارشناسان حاضر در این مجموعه بهره‌مند گردید.

4. آیا امکان ارتقاء هارد مک‌بوک وجود دارد؟

خوشبختانه به جز مدل رتینا، تمامی مدل‌های ۱۳ و ۱۵ اینچی مک‌بوک پرو به استفاده از فضای ذخیره‌سازی حالت جامد (SSD) روی آورده‌اند. در صورتی که صاحب یک مک‌بوک قدیمی هستید و قصد ارتقاء هارد آن را دارید می‌توانید آن را با یک HDD با حجم بیشتر و یا یک HHD سریع‌تر و یا  SSD فوق‌سریع ارتقاء دهید.

اگر هارد دیسک مک‌بوک شما کند شده ، تعویض آن، با یک SSD یا Solid State Drive کمک شایانی خواهد کرد. جهت انجام برخی اقدامات تخصصی در این زمینه می‌توانید به مرکز تعمیرات مک بوک اپل مراجعه نموده و از امکانات تخصصی و دانش کارشناسان حاضر در این مجموعه بهره‌مند گردید.

تعمیرات لپتاپ اپل

3. آیا اشکالات ایجاد شده در کیبرد مک‌بوک به دلایلی نظیر ریخته شدن مایعات و … قابل حل است؟

صفحه کلید مک‌بوک‌ها در قیاس با دیگر لپ‌تاپ‌ها، از ظرافت، زیبایی و کیفیت بالاتری برخوردارند به گونه‌ای که کاربر به ندرت از کار با آن‌ها خسته می‌شود. اما به دلیل قابل حمل بودن این دستگاه‌ها امکان پیشامدهایی که سبب خرابی کیبورد مک‌بوک گردند زیاد است. بنابراین محافظت و رعایت نکات ایمنی در هنگام حمل آن ها ضروری است؛ توجه به این موارد و تلاش در جهت پیشگیری از آن‌ها ضروری است؛ پیشگیری از ریخته‌شدن مایعات بر روی کیبورد، گیر کردن آشغال زیر دکمه‌های کیبورد، ضربه دیدن کیبورد، پیشگیری از تماس‌های مداوم و مکرر کیبورد با مواد خارجی نظیر گرد و غبار و مایعات.

در هرحال در صورتی که کیبورد مک‌بوک شما به هر دلیل آسیب‌دیده و پاسخگوی دستورات شما نیست می‌توانید جهت بررسی علل و اشکالات پیش‌آمده به مرکز تعمیرات مک‌بوک اپل مراجعه نمایید. کارشناسان این مرکز به سبب فعالیت‌های مشترکی که با مرکز تعمیرات تهران ‌لپ‌تاپ دارند از تجهیزات و متد‌های پیشرفته و روز دنیا جهت رفع و حل ایرادات پیش‌آمده در مک‌بوک استفاده می‌نمایند.

5. دلیل کامل نشدن شارژ مک‌بوک چیست؟

در صورتی که باتری مک‌بوک شما تا حدی شارژ می‌شود اما کامل نمی‌گردد ممکن است اشکال از آداپتور و یا کابل شارژ باشد. با در نظر گرفتن این مسئله که اَپل همواره تمایل به تعویض کابل‌ها توسط کاربرانش دارد، ممکن است تعویض MagSafe سبب رفع این مشکل گردد. بطور کلی آداپتورهای L-syle و T-style می‌توانند جایگزین یکدیگر گردند اما کانکتورهای MagSafe 2 نمی‌توانند در کامپیوترهای نسل قبل به‌کار برده شوند. در نظر داشته باشید که آداپتورهای T یا L می‌توانند در MagSafe 2 استفاده شوند.

جهت انجام برخی اقدامات تخصصی در این زمینه می‌توانید به مرکز تعمیرات مک بوک اپل مراجعه نموده و از امکانات تخصصی و دانش کارشناسان حاضر در این مجموعه بهره‌مند گردید.

در صورتی که از سالم و مناسب بودن کابل خود اطمینان دارید می‌بایست از عدم وجود اشکال در کابل و یا پورت اطمینان حاصل کنید. از پریز برق دیگری استفاده نمایید. همچنین برای یک دقیقه، مک‌بوک را از برق جدا ساخته و مجدداً به پریز بزنید. در صورتی که با این اقدامات مشکل مک‌بوک شما رفع نگردد احتمالاً نوساناتی در سیستم برق مخل کارکرد مک‌بوک گشته‌اند.

ذکر موارد فوق تنها جهت آشنایی با برخی موارد تعمیراتی است که در مرکز تعمیرات مک بوک اپل انجام می‌پذیرد و شرح تمامی موارد انجام شده، آن هم به تفصیل، در این مقال نمی‌گنجد. جهت کسب اطلاع از دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در این وب‌سایت اقدام نمایید.

نمایندگی لپ تاپ اپل

نمایندگی لپ تاپ اپل ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با مک بوک های اپل در حوزه‌های تعمیر نرم افزاری، تعمیرات سخت افزاری، فروش لپ تاپ، بهسازی، تعویض قطعات، بازیابی اطلاعات، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با لپ تاپ و … است. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به هر یک از سرویس های مذکور می توانید به نمایندگی لپ تاپ Apple مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، آنها را دریافت نمایید.

فروش انواع لپ تاپ های اپل، تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ اپل (نظیر تعمیر خرابی شارژر لپ تاپ، تعمیر خرابی باتری لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی ال سی دی و ال ای دی لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی صفحه کلید لپ تاپ اپل، تعمیر خرابی مادربرد لپ تاپ اپل و… )، تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ اپل (نظیر نصب و ارتقاء سیستم عامل، ارتقا و آپگرید لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی و…)، ارائه مشاوره های تخصصی، برگزاری دوره های آموزشی و … برخی از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مک بوک اپل است. وجه اشتراک تمامی خدمات مذکور، پیاده سازی آنها توسط مجرب‌ترین و خبره‌ترین کارشناسان در یک فضای کاملاً حرفه‌ای است.

نمایندگی لپ تاپ اپل

واحد تعمیرات تهران لپ تاپ

خدماتِ ارائه شده در مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ دربردارنده‌ی شرایط و ویژگی‌هایی است که آن را از دیگر سرویس‌دهنده‌های هم‌رده‌ی خود متمایز ساخته است؛ برخی از ویژگی‌های مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ عبارتند از: بهره‌مندی مرکز تعمیرات مک بوک اپل از به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، به‌کارگیری کارشناسان دارندۀ مدارکِ بین‌المللی در مرکز تعمیرات مک بوک اپل ، استفاده از تجهیزاتی که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات اپل را دارند، تست مک بوک اپل تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن، تعهد مرکز تعمیرات مک بوک اپل نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های تعمیر مطابق با استانداردهای جهانی، کسب اجازه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوبِ از کار افتاده و …. .

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از مدل‌های مک بوک اپل – مک بوک ایر، مک بوک پرو، مک بوک رتینا – می‌باشید اما مک بوک شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در مرکز تعمیرات تهران لپ‌تاپ نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید. مرکز تعمیرات تهران لپ‌تاپ در بخش تعمیرات مک‌بوک اپل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. مدیریت این بخش، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی می‌نماید و به شما اطمینان می‌دهد که برخلاف دیگر مراکز غیر رسمی و غیر مجاز، تمامی قطعاتی که در این مرکز تعویض می‌گردند، اصل و اورجینال شرکتی می‌باشند.

مطالب مرتبط

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+