اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ ال جی

تخصصی‌ترین تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ ال جی با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است. کاربران لپ تاپ های ال جی می‌توانند در صورت نیاز به سرویسهای تخصصی تعمیرات سخت افزاری و یا نرم افزاری، به مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ال جی مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه، خدمات مورد نیاز را دریافت نمایند.

در صورتی که به هر دلیل امکان حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ وجود نداشته باشد، می‌توان سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر لپ تاپ ال جی را به صورت سرویس در محل دریافت کرد. در صورت استفاده از این سرویس کارشناسان تعمیر خود در محل حضور یافته و اقدامات لازم جهت تعمیر را بر روی دستگاه پیاده می‌سازند.

برخی از تخصصی‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ ال جی عبارت است از:  تعمیر شارژر و باطری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادر برد و کارت گرافیک لپ تاپ، ارتقا سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ، تعویض فلت و کارت شبکه لپ تاپ، تعویض قاب و بدنه لپ تاپ و … .

تعمیر لپ تاپ ال جی

تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ال جی

کاربران کلیه مدلهای لپ تاپ ال جی می‌توانند با مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیر لپ تاپ ال جی مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را همراه با گارانتی رسمی دریافت نمایند. کارشناسان تعمیرات سخت افزاری لپ تاپ ال جی، با استفاده از جدیدترین متدهای عیب‌یابی نوع اشکال پیش امده در لپ تاپ را شناسایی کرده و در ادامه، با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و روش‌های تعمیر، اشکالات پیش آمده در آن را مرتفع می‌سازند.

در صورتی که اشکال پیش آمده در قطعات لپ تاپ، حاد بوده و نیاز به تعویض باشد، این کار صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد شد. برخی از خدمات سخت افزاری قابل دریافت در این مرکز عبارت است از: تعمیر شارژر لپ تاپ، تعمیر و تعویض باطری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادربرد لپ تاپ، تعمیر و تعویض فلت لپ تاپ، تعمیر فن لپ تاپ و …. .

تعمیرات نرم افزاری لپ تاپ ال جی

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ ال جی منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل می‌گردد. سرویس لپ تاپ و انواع بوردهای الکترونیکی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صددرصد تضمینی انجام می‌گیرد.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر نرم افزاری لپ تاپ ال جی که با حضور در مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ قابل دریافت است عبارتند از: نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … .

خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ ال جی

تعمیر ال سی دی لپ تاپ ال جی

مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متعددی در خرابی ال سی دی لپ تاپ ال جی نقش دارند؛ اما مهم‌ترین آن‌ها وارد شدن ضربه به لپ تاپ یا پرت شدن آن از ارتفاع است. اما از کجا می‌توان فهمید که ال سی دی لپ تاپ ال جی، مشکل سخت‌افزاری دارد؟ درصورتی که پس از روشن کردن لپ تاپ ال جی از صدای فن آن متوجه شدید که سیستم شما روشن شده است، اما صفحه نمایش آن کاملا تاریک است و هیچ چیزی در آن نشان داده نمی‌شود، مطمئن باشید که یکی از قطعات ال سی دی لپ تاپ شما در اثر ضربه یا بروز مشکلات دیگری آسیب دیده است و به تعمیر نیاز دارد.

درصورتی که ال سی دی لپ تاپ شما نیز دچار هرگونه مشکلی شد، تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ال جی بسپارید. کارشناسان این مرکز از تخصص ویژه‌ای در زمینه تعمیر لپ تاپ ال جی برخوردار هستند از این‌رو به صورت حرفه‌ای به تعمیرات حرفه‌ای لپ تاپ ال جی می‌پردازند.

تعمیر مادربرد لپ تاپ ال جی

مادربرد، مهم‌ترین قطعه لپ تاپ است؛ چراکه کنترل و مدیریت تمامی فعالیت‌های هر یک از قطعات لپ تاپ برعهده مادربرد آن است. عوامل مختلفی مانند: ریختن مایعات بر روی لپ تاپ، نوسان برق، وارد شدن ضربه به لپ تاپ و … موجب خرابی مادربرد لپ تاپ ال جی می‌شوند. از آن جایی که مهم‌ترین قطعات لپ تاپ بر روی مادربرد آن قرار دارند، تعمیرات مادربرد لپ تاپ ال جی پروسه بسیار پیچیده‌ای دارد.

بنابراین نمی‌توان تعمیر مادربرد لپ تاپ ال جی را به افراد غیر حرفه‌ای سپرد. کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ ال جی از تخصص ویژه‌ای در زمینه تعمیر لپ تاپ ال جی به ویژه مادربرد آن برخوردار هستند، بنابراین می‌توانند مادربرد لپ تاپ شما را به صورت کاملا حرفه‌ای تعمیر کنند.

تعمیر باتری لپ تاپ ال جی

فرقی نمی‌کند رفتار دوستانه‌ای با لپ تاپ خود داشته باشید یا خیر. باتری لپ تاپ‌ها دیر یا زود خراب می‌شوند و از کار می‌افتند. البته رفتار دوستانه و رعایت نکات مراقبتی لپ تاپ عمر مفید باتری را افزایش خواهد داد. بنابراین درصورتی که شاهد بروز مشکلاتی مانند: زود خالی شدن شارژ باتری بودید، بهتر است به یکی از شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ال جی مراجعه کنید تا کارشناسان این مرکز که تخصص بالایی در زمینه تعمیرات لپ تاپ ال جی دارند، اقدامات لازم جهت تعمیر یا تعویض باتری لپ تاپ ال جی را انجام دهند.

تعمیر کارت صدا لپ تاپ ال جی

یکی دیگر از خدمات تخصصی نمایندگی لپ تاپ ال جی، در زمینه تعمیر لپ تاپ LG، تعمیر کارت صدای این دستگاه به صورت کاملا تخصصی است. بخشی از خدمات کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ال جی، در این زمینه شامل: تعمیر برد کارت صدا، برطرف کردن مشکل قطع شدن صدا، برطرف کردن مشکل صدا نداشتن یکی از بلندگوها، رفع صدای نویز از بلندگوها، رفع مشکل اتصالی در برد کارت صدا، تعمیر سوکت‌های ورودی و خروجی صدا و … است. بنابراین درصورت بروز هرگونه مشکلی برای کارت صدای لپ تاپ خود می‌توانید تعمیر آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ال جی بسپارید.

رفع مشکلات سی پی یو لپ تاپ ال جی

سی پی یو یا پردازنده یکی از قطعات مهمی است که در روند تعمیر لپ تاپ ال جی بررسی شده و ترمیم می گردد. داغ شدن، ویروسی شدن سی پی یو، مشکل ۱۰۰ درصد شدن CPU، کند شدن پایه ها، کاهش سرعت و خرابی سیستم خنک کننده، بخشی از رایج ترین مشکلات این قطعه است که نیاز به بررسی تخصصی دارند.

برای رفع مشکلات سی پی یو لپ تاپ ال جی، روشهای مختلفی وجود دارد که تعمیرکار با توجه به شدت و نوع خرابی، یکی از آنها را انتخاب و اجرا می کند. بررسی درایو سخت افزارها یکی از این روشهاست که معمولا با استفاده از نرم افزارهای ویژه ای انجام می شود.

غیرفعال کردن دستگاه‌‌‌های داخلی هم روش موثر دیگری است که می توانید اجرا کنید. برای این منظور عبارت Device Manager را پیدا کنید و سپس با کلیک کردن روی آن، وارد پنجره Device Manager شوید.

در لیستی که نمایش داده می ‌‌‌شود، با راست کلیک کردن روی درایورهایی مانند کارت شبکه و غیره، آنها را غیر فعال کنید. گاهی هم باید دستگاه‌‌‌های خارجی را غیر فعال کنید تا مشکلاتی مثل 100 درصد شدن سی پی یو حل شوند. از طریق Device Manager، ورودی‌‌‌هایی مانند یو اس بی را غیرفعال کنید.

ارتقا لپ تاپ ال جی

ارتقا دادن شاید یک روش تعمیرات لپ  تاپ ال جی نباشد، اما گاهی می توان با این کار، مدت زمان بیشتری از دستگاه استفاده کرد. البته محدودیت های زیادی برای ارتقا لپ تاپ وجود دارد. بیشتر قطعات داخلی این دستگاه پرس یا لحیم شده اند و به همین دلیل هم تعویض آنها پروسه بسیار سخت و البته حساسی می باشد. با این حال بسته به مدل دستگاه، این امکان برای برخی از قطعات وجود دارد.

به طور کلی فرایند ارتقا لپ تاپ ها به راحتی ارتقا سیستم های پی سی و دسکتاپ نیست، اما با رعایت نکاتی می توان برخی از قطعات این دستگاه همچون رم و هارد را ارتقا داد. در برخی موارد، امکان ارتقا کارت گرافیک هم وجود دارد که بهتر است پیش از باز  کردن دستگاه، با یک تکنسین تعمیر لپ تاپ lg در این خصوص مشورت کنید.

تعمیر لپ تاپ ال جی در محل

سرویس «تعمیر لپ تاپ ال جی در محل» همانگونه که از نام آن پیداست، روشی جهت ارائه خدمات به آندسته از کاربرانی است که لپ تاپ مورد استفاده‌شان دچار خرابی گشته است، اما به هر دلیل، امکان مراجعه به تعمیرگاه را ندارند. این گروه از کاربران می توانند از طریق راه های ارتباطی درج شده در وب سایت، با نزدیکترین شعبه ما –با توجه به مکان کار یا محل سکونت‌‌شان-، تماس بگیرند و درخواست خویش، مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس «تعمیر لپ تاپ ال جی در محل» را ثبت نمایند. توصیه می شود در زمان تماس، مدل لپ تاپ، اشکال پیش آمده در آن، فوریت یا عدم فوریت در دریافت تعمیرات لپ تاپ، علت اشکال پیش آمده و مواردی از این دست را با کارشناس مربوطه در میان گذاشته شود.

مراحل عیب یابی لپ تاپ ال جی

روند عیب یابی لپ تاپ ال جی یا هر برند دیگری به این ترتیب است که ابتدا سیستم عامل مورد بررسی قرار می گیرد. برای این منظور وارد حالت Safe Mode شوید و سعی کنید مشکل را از آنجا حل کنید. بد نیست درایورها و یا حتی خود سیستم عامل را مجددا نصب کنید تا مطمئن شوید که ایراد از ویندوز است یا نه. اگر مشکل حل نشد، نوبت به عیب یابی سخت افزاری می رسد. اگر مشکلاتی همچون کارایی ضعیف یا سرعت کم سیستم، BSODs، خرابی داده، خرابی سکتور ( بد سکتوری ) و یا صداهای عجیب از هارد دیده یا شنیده شد، احتمالا ایراد از هارد دیسک است. بهتر است قبل از اقدام برای تعمیر لپ تاپ ال جی از اطلاعات خود بکاپ بگیرید.

چنانچه ساعت و تاریخ سیستم به طور مدام ریست می شود، درایورها از کار می افتند، سیستم بوت نمی شود یا به سادگی خاموش می شود، خطاهای مربوط به CMOS هنگام بوت شدن نشان داده می شود و یا مشکلات عجیب نرم افزاری و سخت افزار ایجاد شده و با راه حل های معمول برطرف نمی شوند، احتمالا ایراد از بایوس یا باتری آن است. برای عیب یابی رم لپ تاپ ال جی، باید به نشانه هایی همچون بوت نشدن سیستم و بوق های تکراری و نمایش BSODs در حین عملیات عادی توجه کنید. البته گاهی کاهش سرعت سیستم هم ناشی از خرابی رم است.

نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ در ایران

نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ در ایران، با همکاری تیمی از مهندسان و کارشناسان این حوزه و با بهره‌‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر، فضایی خلق نموده که در آن می‌توان اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در این دستگاه را رفع و برطرف نمود. نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ در ایران به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی مجاز تعمیر لپ تاپ در ایران به دلیل اطمینان از تخصص و تبحر کارشناسان حاضر در آن است. در این مرکز، تعمیرات لپ تاپ و انواع بردهای الکترونیکی با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون Bga Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000، TEXAS INSTRUMENTS EV 2300 و ابزارآلات لحیم‌کاری پیشرفته و روز دنیا انجام می‌پذیرد.

3.5/5 (2 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید