اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

تعمیر لپ تاپ سونی وایو یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که به دست تیمی از متخصصان این دستگاه و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد. کارشناسان این مرکز با تمرکز بر ساختار لپ تاپ های سونی و واکاوی تعداد بی‌شماری از آنها، تسط بالایی بر کانفینگ این دستگاه یافته اند به گونه‌ای که عیب‌ یابی آن را در کمترین زمان ممکن انجام داده و عملیات تعمیر را با بالاترین میزان موفقیت به اتمام می‌ رسانند.

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو در این مرکز پس از عیب یابی صحیح و تشخیص اصولی علل اشکالات پیش آمده در دستگاه انجام می پذیرد؛ زیرا بی توجهی به این امر ممکن است سبب انتخاب راهکاری اشتباه جهت رفع عیوب پیش آمده در دستگاه گردد که در نهایت با اِعمال آن خرابی دستگاه دوچندان شده و فرصت تعمیر برای همیشه از میان می رود؛ توجه به عیب یابی صحیح دستگاه پیش از اقدام به تعمیر سبب می گردد تا راهکار انتخابی بالاترین تأثیر را بر دستگاه داشته و به سبب سازگاری با ساختار آن کیفیت اولیه لپ تاپ را بازیابد.

تعمیر لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو در تهران و کرج

این متن را یونیک کردم: اگر در منطقه تهران و کرج به دنبال یک مرکز معتبر برای ارائه خدمات در زمینه تعمیر لپ تاپ های سونی هستید، می توانید از این مرکز با کیفیت برای ارائه خدمات استفاده نمایید. یافتن یک مرکز معتبر برای تعمیرات با کیفیت همیشه چالش برانگیز بوده است. به خصوص برای دستگاه‌هایی که هزینه‌ی بالایی داشته و ریسک کردن به آنها پیچیده به نظر می‌رسد. 

اگر در تهران یا کرج زندگی می‌کنید، می‌توانید از این مرکز تعمیر لپ تاپ سونی برای خدمات بهتر استفاده کنید. این مرکز به ادعاهای خود پایبند نیست، بلکه از تایید کاربران خود به عنوان یکی از بهترین مراکزی شناخته می‌شود که خدمات با کیفیت و امن را به مشتریانش ارائه می‌دهد. 

تمام ساکنین تهران از نوار شمال تا جنوب و از شرق تا غرب می‌توانند از خدمات تعمیر لپ تاپ سونی این مرکز بهره‌مند شوند. همچنین مناطق مختلف شهر کرج در استان البرز نیز تحت پوشش و پشتیبانی این مرکز قرار دارد. همچنین نمایندگی‌های تعمیر لپ تاپ سونی در همدان، گیلان، اراک، قزوین، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، گلستان، زنجان، رشت، مازندران، کرمان، کرمانشاه، و اهواز توسط مدیریت مرکز سخت افزار ایران راه‌اندازی شده است.

تعمیر لپ تاپ سونی وایو با گارانتی خدمات

کاربران کلیه لپ تاپ های سونی می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در دستگاه خویش به مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی وایو مراجعه کرده و سرویس‌های مورد نیاز خود را دریافت نمایند. سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با لپ تاپ های سونی را شامل می‌گردد.

شایان ذکر است در مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی وایو در صورت محرز شدن خرابی کامل یک قطعه و نیاز به تعویض آن، با صاحب دستگاه تماس گرفته شده و جهت این کار از وی کسب اجازه صورت می‌پذیرد. جهت اطمینان خاطر مراجعان گرامی، کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز، مشمول گارانتی و ضمانت شده است. در بخش زیر برخی از رایج‌ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی شرح داده شده است.

تعمیر تاچ پد لپ تاپ سونی

اکثر اوقات مشکلاتی که برای تاچ پد لپ تاپ به وجود می‌آیند و موجب از کار افتادن آن می‌شوند، یکسری اختلالات نرم‌افزاری هستند که تکنسین‌های متخصص نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی به راحتی و در مدت زمانی کوتاهی می‌توانند این اختلالات را برطرف کنند؛ این اختلالات نرم‌افزاری شامل: ویروسی شدن لپ تاپ یا نصب کردن برخی بدافزارها بر روی این دستگاه هستند که موجب از کار افتادن تاچ پد لپ تاپ می‌شوند.

گاهی اوقات هم وارد شدن ضربه به لپ تاپ و شکستن تاچ پد یا ایجاد خط و خش بر روی آن موجب از کار افتادنش می‌شود که در این صورت، چاره‌ای جزء تعویض تاچ پد لپ تاپ نیست. نیروهای مجرب نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی در زمینه تعویض تاچ پد لپ تاپ از مهارت و تخصص زیادی برخوردار هستند از این‌رو می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات تعویض تاچ پد لپ تاپ سونی در این مرکز استفاده کنید.

تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ سونی وایو

DVD Writer لپ تاپ از جمله قطعات اصلی دستگاه می باشد. این قطعه وظیفه خواندن و اجرا کردن داده های دیسک DVD و CD را داشته و از سوی دیگر، اطلاعات روی سیستم توسط دی وی دی رایتر، بر روی لوح DVD یا CD کپی می شود. ODD یا همان درایو DVD لپ تاپ سونی وایو ممکن است با خرابی هایی همچون عدم باز شدن درب، نخواندن دیسک ها، خرابی لنز، خرابی موتور و… مواجه شود. در این شرایط، در نمایندگی تعمیرات سونی تلاش می شود برای کاهش هزینه های کاربر، تا حدا امکان دی وی دی رایتر تعمیر شود.

اقداماتی مانند تمیز کردن لنز و موتور، تعویض لنز، تعویض موتور و همچنین تعمیر درب صورت می گیرد. در صورتی که با این اقدامات مشکل DVD WR لپ تاپ سونی برطرف نشود، کارشناسان فنی در نهایت یک دی وی دی رایتر اورجینال را جایگزین آن می کنند.

تعمیر صفحه کلید لپ تاپ سونی

صفحه کلید لپ تاپ سونی وایو به دلیل اینکه بیش از دیگر قطعات در معرض آسیب قرار دارد، احتمال خرابی آن نیز بیشتر است. همچنین ما زمانی که از لپ تاپ استفاده می کنیم دائماً دستمان روی کیبورد بوده و با آن کار می کنیم. این موضوع سبب می شود پس از مدتی کلیدهای کیبورد فرسوده شده و نیاز به تعمیر داشته باشند. ریختن آب و مایعات روی صفحه کلید نیز می تواند خرابی آن را رقم بزند.

ضربات محکم به کلیدهای کیبورد نیز موجب خرابی و از کار افتادن صفحه کلید لپ تاپ سونی می شود. این عوامل در نهایت موجب تعمیر صفحه کلید در نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی می شود. تکنسین فنی نمایندگی سونی ابتدا کیبورد دستگاه را بررسی کرده تا عیب اصلی آن مشخص شود. سپس اقدامات لازم برای تعمیر کلیدهای آن آغاز می شود. البته توجه داشته باشید، تعمیر کیبورد نیز همانند دیگر قطعات تنها در صورت آسیب جزئی قابل مرمت است وگرنه بهترین و منطقی ترین کار، در صورت خرابی قطعی آن، تعویض کیبورد لپ تاپ می باشد.

تعمیرات هارد لپ تاپ سونی وایو

یکی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی وایو تعمیرات مرتبط با هارد است. تعمیرات هارد لپ تاپ یا هاردی که بصورت اینترنال به لپ تاپ وصل شده است کمی پیچیده است، چون مشخص نیست هارد شما خراب است یا لپ تاپ شما به مشکل خورده است. بنابراین، پیش از هر چیز از باید مشخص شود که لپ تاپ شما به مشکل خورده یا هارد؛ اگر لپ تاپ دچار ضربه یا نوسان شده باشد اصولا هارد دچار خرابی شده است. برای تعمیر هارد لپ تاپ، می‌بایست هارد را حتما از لپ تاپ جدا کرده و مستقیم به PC3000 یا MRTPRO وصل کرده، پس از اتصال مستقیم، نوع خرابی پیش آمده تشخیص داده می‌شود.

تعمیر فلت لپ تاپ سونی وایو

خرابی های پیش آمده در لپ تاپ در صورتی که ناشی از فلت باشند، با تعویض و یا تعمیر این قطعه برطرف می‌گردد. برای مثال یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ سونی بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است. مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود. 

در چنین مواردی کارشناسان تعمیر لپ تاپ سونی به کنترل سیگنال‌های خروجی گرافیک پرداخته و پس از بررسی نتایج، جهت تعمیر این بخش از دستگاه اقدام می‌نمایند. در صورت خرابی فلت لپ تاپ توصیه می‌شود سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر فلت لپ تاپ را صرفاً از مراکز مجاز و استاندارد این حوزه نظیر مرکز تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی وایو دریافت نمایید.

تعویض کارت شبکه لپ تاپ سونی

خوشبختانه تعویض کارت شبکه لپ تاپ کار چندان پیچیده‌‌ای نیست و با اندک دقت و دستکاری، توسط خود کاربر نیز قابل انجام است. با این وجود به دلیل ظرافت بالای قطعات لپ تاپ و حساسیت بالای آنها، توصیه می‌شود سرویس‌های مرتبط با تعویض و تعمیر کارت شبکه صرفاً توسط کارشناسان تعمیر انجام پذیرد. 

به ویژه آنکه کارت شبکه لپ تاپ ارتباط مستقیمی با مادربرد دارد و این موضوع سبب می‌گردد با اندک بی‌مبالاتی، آسیب شدیدی به دستگاه وارد شود. سرویس‌های مرتبط با این بخش نیز با حضور در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی وایو قابل دریافت است.

بازیابی اطلاعات لپ تاپ سونی وایو

بازیابی اطلاعات لپ تاپ سونی یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی است که توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر pc3000 و MRTPRO انجام می پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش به دلیل حساسیت های خاص خود در پارت مجزا، به دست کارشناسان زبده، متخصص و البته امین و معتمد انجام می پذیرد. 

خدمات ارائه شده در واحد بازیابی اطلاعات لپ تاپ سونی شامل پیشرفته ترین و حرفه‌ای‌ترین خدمات و سرویس های این حوزه است؛ حصول این امر نتیجه همکاری با متخصص‌ترین مهندسان این حیطه و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات بازیابی است.

ویژگی های تعمیرات در مرکز تعمیر لپ تاپ سونی وایو

رفع تمامی نواقص و خرابی‌های لپ تاپ سونی، ارتقاء عملکرد دستگاه به دلیل استفاده از برخی راهکارهای ویژه در حین تعمیر، گردگیری حرفه‌ای تمامی اجزا و قطعات، استفاده از تجهیزات پیشرفته و هوشمند تعمیر، تعویض قطعات از کار افتاده با قطعات اصل و اورجینال و … . شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز پیچیده ترین اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه خویش را رفع نموده و از دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط آسوده خاطر گردید.

نمایندگی لپ تاپ سونی

نمایندگی لپ تاپ سونی اکنون با چندین دهه تجربه در زمینه فروش و تعمیر لپ تاپ های سونی، منطبق با  استاندارهای جهانی خدمات خود را به کاربران گرامی ارائه می دهد. نمایندگی لپتاپ سونی مأموریت اصلی خود را بر ارائه خدمات تخصصی لپ تاپ به هموطنان عزیز می داند و تأکید دارد هیچ مرکز دیگری به غیر از نمایندگی رسمی سونی نمی تواند خدماتی در سطح استاندارهای جهانی و منطقه ای به کاربران محصولات سونی ارائه دهد.

در واحد تعمیرات این نمایندگی، مجموعه ای از تکنسین های زبده، تجهیزات پیشرفته و همچنین قطعات اصلی و اورجینال دست به دست هم داده تا این مرکز در تعمیر انواع لپ تاپ سونی زبانزد عام باشد و رضایت خاطر هموطنان را فراهم کند. چشم انداز نمایندگی تعمیر لپ تاپ سونی توسعه خدمات خود در سطحی گسترده تر بوده و تلاش دارد تا همه کاربران از هر نقطه از کشور، خدمات مطلوب و باکیفیت نمایندگی را دریافت کنند.

تهران لپ تاپ و واحدهای ارائه دهنده خدمات در آن

مرکز تعمیر تهران لپ تاپ در جایگاه یک مرجع فوق تخصصی تعمیر و فروش انواع برندهای لپ تاپ، این افتخار را دارد که در طول سالهای اخیر از سوی کاربران و مشتریان گرامی به عنوان برترین مرکز فعال در حوزه تعمیرات لپ تاپ برگزیده شده است. حصول این امر نتیجه تعهد و التزام مرکز تعمیر تهران لپ تاپ به رعایت برخی پارامترهای خاص است؛ پارامترهایی چون :

 • آنالیز فعالیت کارشناسان مرکز تعمیر تهران لپ تاپ
 • تلاش در جهت ارائه خدمات تخصصی و خودداری از ورود به حیطه های نامرتبط با فعالیت این مرکز
 • تمرکز بر تعمیر و ترمیم قطعات و تلاش در جهت عدم تعویض قطعات (جهت حفظ قطعات اصلی و اورجینال دستگاه)
 • استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات دنیا در زمینه بازیابی اطلاعات
 • همکاری با مهندسان ارشد کشور در حوزه تعمیرات لپ تاپ
 • پشتکار پرسنل و تلاش های مستمر آنان در راستای کسب رضایت مشتریان
 • مشتری مداری
 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی
 • بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی

مرکز تعمیرات لپ تاپ

واحدهای مجزای موجود در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ هستند؛ بنابراین در صورتی که شما نیز صاحب لپ تاپی هستید که به هر دلیل دچار عیب و اختلال در عملکرد گشته است می توانید با مراجعه به این مرکز آن را تعمیر و بازیابی نمایید. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ مربوط به برند خاصی نیست و کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل توان فنی و تخصصی بالا امکان تعمیر و بازیابی تمامی لپ تاپ های موجود را دارند.

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو و اخبار این حوزه

تعمیر لپ تاپ سونی وایو در این مرکز متشکل از مراحل متعددی است که هر یک از آنها توسط کارشناسان و مهندسان متخصص در همان حوزه انجام می پذیرد. این کارشناسان با بکارگیری جدیدترین متدها و ترفندها، در گام نخست، دستگاه را عیب یابی نموده و گزارش های خویش را به بخش تعمیرات ارائه می نمایند.

در بخش تعمیرات، مهندسان سخت افزار و نرم افزار به پیاده سازی اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر پرداخته و دستگاه را بازیابی می نمایند. دستگاه پس از تست های اولیه جهت تأیید به بخش کارشناسان ارشد تحویل داده می شود. در این بخش کارشناسان و مهندسان ارشد، به تست نهایی دستگاه پرداخته تا در صورت اطمینان از صحت و سلامت دستگاه، آن را جهت تحویل به مشتری آماده سازند. در مرحله بعد دستگاه آماده تحویل به مشتری است و صاحب دستگاه می تواند با ارائه مدارک مورد نیاز لپ تاپ خویش را تحویل بگیرد.

شایان ذکر است در این مرکز، عیب یابی صحیح دستگاه پیش از اقدام به تعمیر سبب گشته تا راهکار انتخابی بالاترین تأثیر را بر دستگاه داشته و کیفیت اولیه آن را بازیابد. بعلاوه حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، هرگونه عیب و نقص موجود در لپ تاپ های سونی وایو را تعمیر نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی ‌نیاز گردید. مدیریت مرکز تعمیر لپ تاپ سونی وایو به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است. دیگر مطالب و اخبار مرتبط با این حوزه از طریق بخش زیر قابل دسترسی است.

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو

تعمیرات لپ تاپ سونی وایو و مقالات مرتبط با این حوزه

نخستین گام در تعمیرات لپ تاپ سونی وایو و انجام امور مرتبط با عیب یابی دستگاه و به تبع آن انتخاب بهترین روش جهت رفع اختلالات ایجاد شده در آن است. عیب یابی اصولی و تخصصی دستگاه سبب می گردد تا کارشناسان تعمیر با تشخیص بخش مختل دستگاه از ورود به حوزه های نامرتبط خودداری ورزند. 

کاربران گرامی توجه داشته باشند که جهت دریافت خدمات و سرویس های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ سونی وایو صرفاً به مراکز مجاز و استاندارد مراجعه نمایند و از حضور در مجموعه های غیرمجاز خودداری نمایند.

در سخنی کوتاه با مشتریانی که به مراکز غیرمجاز مراجعه نموده اند می‌توان به اشتباهات فاحش تعمیرکاران مبتدی و اقدامات ناشیانه برخی مراکز در زمینه تعمیرات لپ تاپ سونی وایو پی برد. عموماً کادرهای فنی فعال در این مراکز، به دلیل عدم مهارت و تجربه و نیز نداشتن تخصص مربوطه، ضربات جبران ناپذیری به قطعات و سیستم لپ تاپ وارد می ‌کنند.

گزارش‌ های متعددی نیز از تعویض قطعات در این مراکز وجود دارد که بررسی ‌های ثانویه نشان داده است نیازی به تغییر و جابجایی آنها‌ وجود نداشته و دستگاه‌ با همان قطعه‌ی اصلی قادر به کار بوده است. کاربران گرامی می توانند با افزایش سطح اطلاعات و دانستنی های مرتبط با حوزه تعمیرات لپ تاپ از وقوع برخی از این رویدادها پیشگیری نموده و مانع از دستکارهای نابجای تعمیرکاران مبتدی در دستگاه هایشان گردند. 

در همین راستا کارشناسان ما اقدام به تدوین و گردآوری مقالاتی مرتبط با این حوزه نموده اند که از طریق بخش زیر در اختیار کاربران گرامی قرار داده شده اند. مطالعه این مقالات را از دست ندهید.

معرفی لپ تاپ های گوناگون موجود در بازار توسط تیم کارشناسان تهران لپ تاپ

مطالعه این بخش به شما کاربران گرامی کمک می کند تا ضمن آگاهی از جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار با نوین ترین تکنولوژی های به کار رفته در هر یک از آنها آشنا شوید. کارشناسان ما با ورود هر یک از مدلهای جدید لپ تاپ به بازارهای جهانی، ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آنها را استخراج کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهند.

مطالعه این بخش به افرادی که قصد خرید لپ تاپ دارند کمک می کند تا انتخابی آگاهانه را تجربه کرده و خریدی منطبق بر نیاز و بودجه خود را انجام دهند. کارشناسان مرکز تعمیر تهران لپ تاپ در بخش محصولات، به معرفی ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار پرداخته اند و آنها را در قالب گزارش هایی در اختیار کاربران این وب سایت نهاده اند.

تعمیرات لپ تاپ و پاسخگویی به پرسش های کاربران

تعمیرات لپ تاپ به دلیل ساختار پیچیده و فنی این محصول می بایست با حضور کارشناسانی انجام پذیرد که ضمن تسلط بر ویژگی‌های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه با مدلهای گوناگون آن آشنایی داشته و قادر به عیب‌یابی صحیح و به تبع آن انتخاب بهترین راهکار جهت رفع اختلالات و عیوب ایجاد شده در لپ تاپ ‌باشند. 

با توجه به این امر، تعمیرات لپ تاپ در این مرکز با رعایت تمامی پارامترهای تخصصی و حرفه‌ای این حوزه، اعم از استفاده از تجهیزات پیشرفته تعمیر، به‌کارگیری نرم‌افزارهای پیشرفته، احترام به حقوق مشتریان و ارائه گارانتی تعمیر انجام می‌پذیرد.

تعمیرات لپ تاپ در این مرکز، تمامی موارد سخت افزاری و نرم افزاری این محصول را شامل می‌ گردد و کارشناسان محدودیتی در زمینه اِعمال تعمیرات مورد نیاز ندارند. مرکز تعمیرات لپ تاپ سونی به یُمن بهره ‌مندی از تخصص، مهارت، تجربه، دانش و خلاقیت کارشناسان فنی خود توانسته است تا در زمینه فعالیتی خود، به سطح مطلوبی از ارائه خدمات بپردازد و حتی‌الامکان در جهت بهینه‌سازی کاربردهای تکنولوژی در کشور کوشا باشد.

تعمیرات لپ تاپ سونی و انواع بُردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن همچون BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیراتی و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد. 

شما کاربران گرامی می توانید پرسش ها و ابهامات خویش را در ارتباط با خدمات ارائه شده در این مرکز، از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما کارشناسان ما در میان بگذارید. کارشناسان ما به صبر وشکیبایی پاسخگوی پرسش ها و اشکالات شما خواهند بود.

خدمات واحد مرکزی تعمیرات لپ تاپ

 • نصب نرم‌افزارهای سازگار با ساختار لپ تاپ سونی
 • نصب ویندوز، درایورها و کلیه نرم‌افزارهای عمومی و تخصصی لپ تاپ سونی
 • بررسی همه جانبه‌ قطعات الکترونیکی و تعویض آنها در صورت لزوم
 • به‌روز رسانی انواع بایوس لپ تاپ سونی و نیز گشایش قفل لپ تاپ سونی
 • بررسی همه جانبه‌ی صفحه نمایش لپ تاپ سونی به منظور پیشگیری از سوختگی پیکسل یا ضعیف و کم نور شدن فلورسنت و مشکلات های‌ولتاژ و …
 • گشایش و به‌روز رسانی انواع پسورد بایوس و هارد در لپ تاپ سونی
 • تعمیر و ترمیم شکستگی در ناحیه‌ لولا و قاب و نیز تعویض قاب انواع لپ تاپ سونی
 • بررسی همه جانبه هارد از نظر صحت سیلندر و مکانیک هارد لپ تاپ سونی
 • خدمات تخصصی تعمیرات و تعویض صفحات نمایش اعم از LCD و LED انواع لپ تاپ سونی
 • ترمیم و تعمیر هارد دیسک لپ تاپ سونی (مکانیکی و الکترونیکی) … سیلندر، برد، رفع بدسکتور
 • بازیابی اطلاعات و تست سلامت انواع هارد دیسک
 • تعمیرات و بازیابی باتری انواع لپ تاپ سونی (تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و.. )
 • تعمیرات تخصصی انواع شارژر لپ تاپ سونی (آداپتور لپ تاپ سونی)
 • تعمیرات کیبورد و تعویض کیبورد انواع لپ تاپ (نوت بوک)

لینک های مفید

مرکز تعمیرات لپ تاپ / تعمیرات لپ تاپ اپل / تعمیرات لپ تاپ ایسوس / تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات لپ تاپ دل / تعمیرات لپ تاپ اچ پی / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ لنوو / تعمیرات لپ تاپ پاناسونیک / تعمیرات لپ تاپ توشیبا / تعمیرات لپ تاپ شارپ / تعمیرات لپ تاپ ال جی / مرکز تعمیرات نوت بوک / تعمیرات تخصصی لپ تاپ سونی / تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

لینک های مفید :

تعمیر لپ تاپ ایسوس /تعمیر لپ تاپ اپل / تعمیر لپ تاپ دل / تعمیر لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر لپ تاپ اچ پیتعمیر لپ تاپ لنوو / تعمیر لپ تاپ ال جی / تعمیر لپ تاپ سامسونگ / تعمیر لپ تاپ شارپ / تعمیر لپ تاپ سونی / تعمیر لپ تاپ توشیبا / تعمیر لپ تاپ پاناسونیک /

5/5 (6 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید