اشتراک گذاری

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو یکی دیگر از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد که پارت مجزایی را به خود اختصاص داده است؛ کاربران گرامی می توانند با حضور در این پارت تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایند و در صورت نیاز اشکالات نرم افزاری یا سخت افزاری پیش آمده در آن را رفع و حل نمایند. کارشناسان حاضر در این مرکز به ساختار سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و با مهارت‌های تخصصی خود لپ تاپهای فوجیتسو را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی می نمایند.

مدیریت این مرکز، پیشرفته‌ترین امکانات روز دنیا را در اختیار متخصصان خود قرار داده ‌است تا با ارائه برترین و باکیفیت‌ ترین سرویس های مرتبط با تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو رضایت هرچه بیشتر مشتریان خود را کسب نماید. تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز همراه با گارانتی بوده و مدت گارانتی نیز با توجه به مورد تعمیراتی انجام شده متفاوت است.

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

مراحل تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

اگر از لپ تاپ فوجیتسو استفاده می‌کنید و با مشکلی در این دستگاه مواجه شده‌اید، بهترین راه برای پیدا کردن مراکزی معتبر که خدمات عیب‌یابی و تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو را به شما ارائه دهند، شناخت مراحل تعمیر این دستگاه در آن مراکز است. از این‌رو تصمیم داریم شما را با مراحل تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تعمیر لپ تاپ آشنا کنیم.

آغاز پروسه عیب‌یابی لپ تاپ و برآورد هزینه تعمیرات آن

پس از اینکه لپ تاپ شما در اختیار تکنسین نمایندگی تعمیرات لپ تاپ قرار گرفت، او پروسه عیب‌یابی و آنالیز این دستگاه را آغاز می‌کند. تکنسین نمایندگی لپ تاپ با عیب‌یابی لپ تاپ شما تشخیص خواهد داد که این دستگاه مشکل سخت‌افزاری دارد یا نرم‌افزاری؟ یا اینکه کدام یک از قطعاتش معیوب شده است و به تعمیر یا تعویض نیاز دارد. سپس هزینه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو را برآورد کرده و میزان خرابی لپ تاپ شما به علاوه هزینه تعمیرات آن را به شما اطلاع می‌دهد.

پذیرش لپ تاپ معیوب‌شده از کاربر

شما هم می‌توانید لپ تاپ معیوب شده خود را با مراجعه حضوری به شعبه‌های متعدد نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در کلان‌شهرهای تهران و کرج در اختیار تکنسین‌های این مرکز قرار دهید و هم می‌توانید از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کنید. تنها کافیست با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو تماس بگیرید تا کارشناس نمایندگی لپ تاپ به درب منزل شما اعزام شده و لپ تاپ معیوب‌شده را از شما تحویل بگیرد و به واحد تعمیرات در این مرکز تحویل دهد.

تست نهایی لپ تاپ و تحویل آن به کاربر

درنهایت نیز تکنسین بعد از تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو جهت اطمینان از رفع مشکلات این دستگاه، به تست و آنالیز نهایی آن می‌پردازد. سپس اگر لپ تاپ شما هیچ مشکلی نداشت و درصورتی که از سرویس پذیرش و تحویل دستگاه در محل استفاده کرده باشید، لپ تاپ درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. در غیر این صورت از نمایندگی تعمیرات لپ تاپ با شما تماس گرفته می‌شود تا خودتان به صورت حضوری به این مرکز مراجعه کرده و لپ تاپ خود را مانند روز اول تحویل بگیرید.

آغاز پروسه تعمیرات دستگاه درصورت تمایل کاربر

درصورتی که با هزینه اعلام شده توسط تکنسین نمایندگی تعمیرات لپ تاپ برای تعمیر این دستگاه موافق بودید، تکنسین این مرکز پروسه تعمیرات تخصصی لپ تاپ فوجیتسو را آغاز می‌کند.

تعمیر نرم افزاری لپ تاپ فوجیتسو

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل می‌گردد. سرویس لپ تاپ و انواع بوردهای الکترونیکی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر نرم افزاری لپ تاپ فوجیتسو که با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است عبارتند از: نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … .

تعمیر سخت افزاری لپ تاپ فوجیتسو

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو ارائه دهنده تمامی خدماتی است که ممکن است کاربران و علاقمندان هر یک از لپ تاپ های فوجیتسو به آنها نیاز داشته باشند. کاربران گرامی می توانند با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش خدماتی نظیر بازیابی اطلاعات، تعمیر دستگاه ها، تعویض قطعات، ترمیم و لحیم کاری قطعات و مواردی از این دست را دریافت نمایند.

برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر سخت افزاری لپ تاپ فوجیتسو که با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است عبارتند از: تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ، تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ ، تعمیر و تعویض فن لپ تاپ، تعمیر و تعویض کیبورد لپ تاپ ، تعمیر و تعویض فلت لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، تعمیر و تعویض ال ای دی و ال سی دی لپ تاپ، تعمیر و تعویض مادربرد لپ تاپ و… .

تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو

تشخیص خرابی ال سی دی لپ تاپ کار پیچیده‌ای است چراکه گاهی‌اوقات مشکل از خود ال سی دی لپ تاپ است اما گاهی‌اوقات هم عوامل دیگری شامل: خرابی مادربرد، خرابی فلت و خرابی چیپ گرافیک لپ تاپ موجب بروز اختلال در عملکرد ال سی دی این دستگاه می‌شود. بنابراین زمانی که مشکلی برای ال سی دی لپ تاپ به وجود می‌آید، تکنسین باید با عیب‌یابی این دستگاه تشخیص دهد که مشکل از خود ال سی دی است یا مادربرد، فلت و چیپ گرافیک آن. به همین دلیل است که تشخیص خرابی ال سی دی لپ تاپ پیچیده است. از این‌رو تصمیم داریم شما را با علائم خرابی ال سی دی این دستگاه آشنا کنیم تا با بروز چنین مشکلاتی در لپ تاپ خود بتوانید تشخیص دهید که مشکل از خود ال سی دی است. برخی از این علائم به شرح زیر هستند:

  • ایجاد ترک در قسمت‌های مختلف ال سی دی
  • ایجاد یک نقطه سیاه رنگ در بخشی از ال سی دی
  • تغییر رنگ قسمتی از ال سی دی
  • پیکسل سوختگی
  • نمایش خطوط افقی یا عمودی سیاه رنگ

تعمیر مادربرد لپ تاپ فوجیتسو

همانطور که اشاره کردیم خراب شدن مادربرد لپ تاپ موجب بروز اختلال در ال سی دی این دستگاه می‌شود. علائمی که با بروز آن‌ها در لپ تاپ، می‌توان فهمید که مشکل از خود ال سی دی نیست بلکه مشکل از مادربرد آن است شامل:

   • نمایش تصاویر به صورت ناقص و درهم بعد از روشن شدن لپ تاپ
   • پرش تصویر
   • به هم ریختگی رنگ تصویر

می‌باشند. جدا از این علائم، خراب شدن مادربرد لپ تاپ می‌تواند موجب خاموش شدن ناگهانی این دستگاه یا روشن نشدن آن نیز بشود؛ چراکه مادربرد علاوه‌بر برقراری ارتباط بین تمامی قطعات و بخش‌های لپ تاپ، نقش و مسئولیت هر یک از قطعات لپ تاپ را مشخص می‌کند. با این وجود بدیهی است که درصورت بروز مشکل برای آن، لپ تاپ ناگهان خاموش شود یا روشن نشود. در این صورت بهتر است عیب‌یابی و تعمیر لپ تاپ خود را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو بسپارید.

تعمیر فلت لپ تاپ فوجیتسو

عامل دیگری که در بروز اختلال در ال سی دی لپ تاپ نقش دارد، خراب شدن فلت لپ تاپ است. درواقع فلت نقش انتقال‌دهنده اطلاعات تصویر از مادربرد به ال سی دی را بازی می‌کند و از لولای لپ تاپ گذر می‌کند. بنابراین امکان دارد فرسوده یا خراب شدن لولای لپ تاپ به دلیل باز و بسته کردن زیاد درب لپ تاپ موجب قطع شدن کابل فلت این دستگاه نیز بشود. در این حالت انتقال اطلاعات تصویر از مادربرد به ال سی دی غیرممکن می‌‎شود و نمایشگر لپ تاپ نمی‌تواند هیچ تصویری را نمایش دهد. علائمی که نشان می‌دهند مشکل از فلت لپ تاپ است نه ال سی دی آن به شرح زیر هستند:

   • لپ تاپ شما روشن می‌‌شود اما صفحه‌نمایش آن مشکی است.
   • صفحه‌نمایش لپ تاپ شما روشن می‌شود اما بسیار تاریک است.
   • صفحه‌نمایش لپ تاپ روشن می‌شود اما بعد از چند بار چشمک زدن تیره می‌شود.
   • صفحه نمایش شما به رنگ سفید یا سیاه است.

تعمیر چیپ گرافیک لپ تاپ فوجیتسو

و اما آخرین عاملی که عملکرد ال سی دی لپ تاپ را با مشکل مواجه می‌کند، خرابی چیپ گرافیک لپ تاپ است. درواقع چیپ گرافیک، واحد پردازش کارت گرافیک است که وظیفه دارد اطلاعات صفر و یک تصویر یا بهتر است بگوییم اطلاعات باینری تصویر را به اطلاعات قابل درک برای کاربران تبدیل کرده و جهت نمایش به ال سی دی منتقل کند. علائمی که نشان می‌دهند چیپ گرافیک لپ تاپ با مشکل مواجه شده است و نیاز به تعمیر دارد به شرح زیر می‌باشد. درصورت بروز هر یک از این مشکلات در لپ تاپ فوجیتسو، عیب‌یابی و تعمیرات آن را به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو واگذار کنید.

   • نمایشگر روشن است اما تصویری نشان نمی‌دهد.
   • نمایشگر لپ تاپ روشن می‌شود اما تمامی تصاویر بهم‌ریخته هستند.
   • نمایشگر روشن می‌شود اما تصاویر سیاه رنگ هستند.
   • تصویر پرش دارد.
   • نمایشگر روشن می‌شود اما تصاویر به رنگ آبی هستند.

تهران لپ تاپ و واحدهای ارائه دهنده خدمات در آن

واحدهای مجزای موجود در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ ارائه دهنده تمامی خدمات تخصصی و فوق تخصصی مرتبط با تعمیرات لپ تاپ هستند؛ بنابراین در صورتی که شما نیز صاحب لپ تاپی هستید که به هر دلیل دچار عیب و اختلال در عملکرد گشته است می توانید با مراجعه به این مرکز آن را تعمیر و بازیابی نمایید.

خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ مربوط به برند خاصی نیست و کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل توان فنی و تخصصی بالا امکان تعمیر و بازیابی تمامی لپ تاپ های موجود را دارند. جهت آشنایی با واحدهای تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو موجود در مرکز تعمیر تهران لپ تاپ به بخش زیر مراجعه نمایید.

مرکز تعمیر تهران لپ تاپ در جایگاه یک مرجع فوق تخصصی تعمیر و فروش انواع برندهای لپ تاپ، این افتخار را دارد که در طول سالهای اخیر از سوی کاربران و مشتریان گرامی به عنوان برترین مرکز فعال در حوزه تعمیرات لپ تاپ برگزیده شده است. حصول این امر نتیجه تعهد و التزام مرکز تعمیر تهران لپ تاپ به رعایت برخی پارامترهای خاص است.

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو

واحد تعمیرات لپ تاپ

 • همکاری با مهندسان ارشد کشور در حوزه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو
 • پشتکار پرسنل و تلاش های مستمر آنان در راستای کسب رضایت مشتریان
 • مشتری مداری
 • استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی
 • بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی
 • آنالیز فعالیت کارشناسان مرکز تعمیر تهران لپ تاپ
 • تلاش در جهت ارائه خدمات تخصصی و خودداری از ورود به حیطه های نامرتبط با فعالیت این مرکز
 • تمرکز بر تعمیر و ترمیم قطعات و تلاش در جهت عدم تعویض قطعات (جهت حفظ قطعات اصلی و اورجینال دستگاه)
 • استفاده از پیشرفته ترین ابزارآلات دنیا در زمینه بازیابی اطلاعات

تعمیرات لپ تاپ و پاسخگویی به پرسش های کاربران

تعمیرات لپ تاپ اگرچه ادعای بسیاری از مراکز تعمیر و فعالان این حوزه است لیکن شما کاربران گرامی می‌بایست آگاهانه عمل کرده و از تحویل دستگاه خود به مراکزی که تعهدی نسبت به تعمیرات خود ندارند خودداری ورزید. مراکز غیرمجازی که مدعی انجام تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو هستند، غالباً تعهدی نسبت به فعالیت‌های کادر فنی خویش و اشتباهات آنان نداشته و در صورت خرابی دستگاه و عدم حصول نتیجه از عملیات تعمیر، پاسخگوی شما نخواهند بود.

بعلاوه، به دلیل عدم استفاده از ابزارآلات و تجهیزات تخصصی در زمینه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو در این مراکز، احتمال آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه بسیار بالاست، به گونه‌ای که گاه گزارش‌هایی نیز از خرابی کامل دستگاه به ما رسیده است. از این‌رو در صورتی که شما نیز یکی از کاربران دستگاه لپ تاپ هستید اما دستگاه شما به هر دلیل دچا نقص در عملکرد و یا اختلال گشته است، به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت اِعمال تعمیرات، دستگاه خود را به یکی از مراکز مجاز و با سابقۀ حوزه تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو تحویل دهید.

شما می توانید پرسش های خویش را درباره اشکالات ایجاد شده در دستگاهتان با کارشناسان ما در میان بگذارید و تخصصی ترین پاسخ را دریافت نمایید. کارشناسان ما به دلیل واکاوی و بررسی تعداد بی شماری از لپ تاپ ها به ساختار آنها مسلط بوده و می توانند بهترین راهنمای شما در جهت رفع اشکالات ایجاد شده در آنها باشند. کارشناسان ما با صبر و شکیبایی پاسخگوی شما خواهند بود.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

سوالات متداول کاربران تعمیر لپ تاپ fujitsu

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در تهران دارای شعب زیادیه. این مرکز در محدوده ی ستارخان، سعادت آباد، فرجام، میرداماد، تجریش، پیروزی و ولیعصر تهران فعالیت داره.

بله، شعبه ی رسمی نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در شاهین ویلای کرج دایره.

 

برای تماس با شعبه ی کرج نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو شماره 02154114 رو بگیرین و به داخلی واحد کرج متصل شین.

بله تمامی خدمات و سرویس های تخصصی نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو دارای گارانتی هستند.

روشن نشدن لپ تاپ فوجیتسو یا هر برند دیگری اتفاق رایجیه که میتونه ریشه در اختلالات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی داشته باشه. البته همیشه لازم نیست برای رفع این مشکل تعمیرات تخصصی انجام شه. اما اگه بعد از انجام راهکارهای زیر هم لپ تاپ روشن نشد به نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو مراجعه کنین.

 • بررسی شارژر لپ تاپ: به عنوان اولین راه باید سلامت شارژر لپ تاپ رو بررسی کنین. اگه چندین ساله که دارین از یه شارژر استفاده میکنین، امکان خرابی اون بالاست. دقت کنین که به هیچ عنوان نباید از شارژر لپ تاپ دیگه ای برای تست استفاده کنین. چون هر لپ تاپ ظرفیت ولتاژی منحصر به فرد خودش رو داره.
 • بررسی نور صفحه ی نمایش لپ تاپ: اگه صدای فن لپ تاپ رو میتونین بشنوین اما تصویری در مانیتور اون دیده نمیشه، می بایست تنظیمات مرتبط با نور نمایشگر رو بررسی کنین.
 • جدا کردن باتری لپ تاپ و زدن دستگاه به شارژ: اگه باتری لپ تاپ مشکل داشته باشه و باعث روشن نشدن لپ تاپ شه؛ با جدا کردن باتری و زدن سیستم به شارژر میتونین دستگاه رو روشن کنین.

حضور پیکسل سوخته، مرده و گیر کرده یکی از مشکلاتیه که در مانیتورها رخ میده. نحوه ی تعمیر پیکسل های گیر کرده با پیکسل های سوخته متفاوته. پیکسل های گیر کرده تنها به یکی از رنگ های قرمز، سبز و آبی دیده میشن، اما یک پیکسل مرده یا سوخته به رنگ سیاه یا سفید تغییر میکنه. تشخیص پیکسل سوخته بسیار راحته؛ این پیکسل یک نقطه یا ناحیه ی سیاه رنگه که روی صفحه مانیتور ظاهر میشه. برای تعمیر این نقاط سیاه به نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو مراجعه کنین تا در مدت زمان کوتاهی پیکسل معیوب تعمیر شه.

خیر، شدت خرابی کیبورد باید بررسی شه. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو بعد از اعمال مراحل عیب یابی کلیه ی مشکلات ساختاری کیبورد رو شناسایی و رفع میکنن. اختلالات کیبورد میتونه ناشی از زباله های گیر کرده در زیر دکمه های کیبورد هم باشه. این زباله ها رو خودتونم میتونین با استفاده از اسپری های هوای فشرده از درون درزهای کیبورد جدا کنین.

وجود مشکل صفحه ی آبی دلایل سخت افزاری و نرم افزاری زیادی داره. مشکلات هارد دیسک، خرابی رم، هجوم ویروس بدافزار ها، از کار افتادن فن و حتی نصب نادرست ویندوز و برنامه های لپ تاپ عمده ترین علل پیدایش صفحه آبی هستند. پیشنهاد میکنیم رفع چنین اختلالاتی رو به دست کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو بسپارین تا شاهد برطرف سازی اختلالات ساختاری لپ تاپ به بهترین شیوه ی ممکن باشین.

در صورتی که تنظیمات لپ تاپ رو بررسی کردین اما همچنان دستگاه صدا نداره، میتونین درایور صدا رو دوباره نصب کنین. اگه بازم مشکل صدا نداشتن لپ تاپ وجود داره بهتره ویندوزی که از اون استفاده میکنید رو آپدیت کنین. بعضی وقتا باگ های ویندوز باعث و بانی قطعی صدای لپ تاپ هستند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو در مازندران به صورت غیرحضوری فعالیت میکنه.

 

قبل از اینکه شدت آسیب و نوع لپ تاپ توسط کارشناسان نمایندگی تعمیر لپ تاپ فوجیتسو دیده شه، دقیقا نمیشه هزینه ی کامل تعویض و یا تعمیر قطعه ی معیوب لپ تاپ رو تعیین کرد. اما شما میتونین طی تماس با واحد پشتیبانی و ارائه ی توضیحات لازم از حدود هزینه ی تعمیراتی مطلع شین.

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو مقالات مرتبط

در مرکز تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو کارشناسان ما پیش از هر اقدامی، پرسش‌هایی در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در لپ ‌تاپ از صاحب دستگاه خواهند پرسید. پس از پرسش‌ها و بررسی‌های اولیه، عیوب و اشکالات دستگاه توسط کارشناس تعمیر تشخیص داده شده و با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت وی، روند تعمیر آغاز گردد.

در صورت نیاز و تشخیص کارشناس به تعویض هر یک از اجزاء لپ تاپ، تلاش می‌گردد تا با تهیه نمونه اورجینال و شرکتی، دستگاه کیفیت اولیه خود را بازیابد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

پس از اتمام تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در این مجموعه به منظور اطمینان از بهبود عملکرد لپ ‌تاپ، با صاحب دستگاه جهت تحویل آن تماس گرفته خواهد شد. شما کاربران گرامی می توانید سایر مطالب و مقالات مرتبط با این حوزه را با مراجعه به بخش زیر دریافت نمایید

تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو و اخبار این حوزه

تیمی از کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو درصدد برآمده‌اند تا به‌روزترین اطلاعات و رویدادهای این حوزه را در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهند. از همین روی، شما کاربران گرامی می‌توانید با مراجعه به بخش اخبار از جدیدترین رویدادها و اطلاعات این عرصه مطلع گشته و آ‌نها را با دوستان و همکاران خویش در میان بگذارید.

کارشناسان مرکز تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو از جدیدترین رویدادها و اتفاقات دنیای تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو آگاهند و با تسلط تمام آن‌ها را در عملیات تعمیر اجرایی می‌سازند؛ از همین روست که کیفیت در تمامی ابعاد این مرکز خودنمایی کرده و رضایت مشتریان همراه همیشگی نمایندگی فوجیتسو بوده است.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

معرفی لپ تاپ های گوناگون

مطالعه این بخش به شما کاربران گرامی کمک می کند تا ضمن آگاهی از جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار با نوین ترین تکنولوژی های به کار رفته در هر یک از آنها آشنا شوید. کارشناسان ما با ورود هر یک از مدلهای جدید لپ تاپ به بازارهای جهانی، ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری آنها را استخراج کرده و در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهند.

مطالعه این بخش به افرادی که قصد خرید لپ تاپ دارند کمک می کند تا انتخابی آگاهانه را تجربه کرده و خریدی منطبق بر نیاز و بودجه خود را انجام دهند. کارشناسان مرکز تعمیر تهران لپ تاپ در بخش محصولات، به معرفی ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار پرداخته اند و آنها را در قالب گزارش هایی در اختیار کاربران این وب سایت نهاده اند.

تعمیر لپ تاپ فوجیتسو

موارد تعمیر لپ تاپ

تعمیرات سوکت شارژ لپ تاپ فوجیتسو / تعویض سوکت شارژ لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر مادربرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات مادربرد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض مادربرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر مین برد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات مین برد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض مین برد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر MotherBoard لپ تاپ فوجیتسو /

تعمیرات MotherBoard لپ تاپ فوجیتسو / تعویض MotherBoard لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر Main Board لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات Main Board لپ تاپ فوجیتسو / تعویض Main Board لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر برد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات برد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض برد لپ تاپ فوجیتسو /

تعمیر فن لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر فن نوت بوک فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات فن لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات فن نوت بوک فوجیتسو / تعویض فن لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر هیت سینگ نوت بوک فوجیتسو / تعمیرات هیت سینگ لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات هیت سینگ نوت بوک فوجیتسو / تعویض هیت سینگ لپ تاپ فوجیتسو / تعویض هیت سینگ نوت بوک فوجیتسو /

لپ تاپ روشن می شود اما تصویر ندارد / لپ تاپ در زمان روشن شدن بوق می زند / تصویر لپ تاپ خط خطی ست / تصویر لپ تاپ به هم ریخته است / تعمیر آداپتور لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات آداپتور لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر شارژر لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات شارژر لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو /

دیگر موارد تعمیرات لپ تاپ

 تعمیر ال ای دی لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر مانیتور لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر فلت ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر فلت تصویر لپ تاپ فوجیتسو / تعویض فلت تصویر لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر بک لایت لپ تاپ فوجیتسو / تعویض تاچ لپ تاپ فوجیتسو / تعویض کانکتور تاچ لپ تاپ فوجیتسو / تعویض فلت تاچ لپ تاپ فوجیتسو / تعویض باتری اینترنال لپ تاپ فوجیتسو با گارانتی /

تعویض باتری لپ تاپ فوجیتسو / تعویض باطری لپ تاپ فوجیتسو / تعویض سوکت باطری لپ تاپ فوجیتسو / تعویض آداپتور لپ تاپ فوجیتسو / تعویض شارژر لپ تاپ فوجیتسو / ارتقاء لپ تاپ فوجیتسو / تعویض پورت USB2.0 لپ تاپ فوجیتسو / تعویض پورت USB2.0 نوت بوک فوجیتسو / تعویض پورت USB3.0 لپ تاپ فوجیتسو / تعویض پورت USB3.0 نوت بوک فوجیتسو / Resolve Chip / Rework Chip / Reball Chip / ریسولد چیپ / ریبال چیپ

تعمیر هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر فلت هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات فلت هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض فلت هارد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر کی برد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات کی برد لپ تاپ فوجیتسو /

تعمیر تخصصی کی برد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض کی برد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض کیبورد لپ تاپ فوجیتسو/ تعمیر فلت کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات فلت کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض فلت کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعمیر بک لایت کیبرد لپ تاپ فوجیتسو / تعویض ال سی دی لپ تاپ فوجیتسو / تعویض صفحه نمایش لپ تاپ فوجیتسو /

4/5 (1 امتیاز)

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید