اشتراک گذاری

لپ تاپ ایسوس N551Z

تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z با حضور در مرکز تخصصی تهران لپ تاپ قابل دریافت است. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان ارائه نمایند. پیش از پرداختن به سرویس‌های تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تهران لپ تاپ، بد نیست نگاهی به ویژگی‌های ‌ لپ تاپ ایسوس N551Z و قابلیت‌های آن داشته باشیم.

لپ تاپ ایسوس N551Z یک دستگاه مالتی‌مدیای 15 اینچی است که تفاوت چندانی با نسل پیش از خود از نظر سخت‌افزاری ندارد. حافظه داخلی این لپ تاپ یک ترابایت هارددیسک بوده که همراه با 24 گیگابایت حافظه SSD به عنوان حافظه کش همراهی می‌شود. پردازنده گرافیکی این دستگاه GeForce GTX 850M شرکت انویدیا با 4 گیگابایت حافظه اختصاصی است که از پس اجرای بازی‌هایی با گرافیک بالا به راحتی بر می‌آید.

سری پردازنده بکاررفته در این دستگاه Core i7 و دقت صفحه نمایش آن Full HD|1920×1080 است. لپ تاپ ایسوس N551Z دارای صفحه نمایش مات است اما طراحان ترجیح داده‌اند که این صفحه نمایش غیرلمسی باشد. در بخش‌های آتی برخی از سرویس‌های مرتبط با تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z شرح داده خواهد شد.

لپ-تاپ-ایسوس-N551Z

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ ایسوس N551Z

تعمیر لولای لپ تاپ ایسوس N551Z

آنچه که سبب شکستگی لولای لپ تاپ ایسوس N551Z می‌گردد معمولا وارد شدن فشار سنگین و ناگهانی به این بخش از دستگاه است. از آنجا که لولاهای بکاررفته در انواع لپ تاپ، قطعاتی حساس و شکننده هستند، وارد شدن هر گونه ضربه سنگین و ناگهانی منجر به شکستگی آنها می‌گردد. در این شرایط نیاز است تا بسته به نوع شکستگی، جهت تعمیر و یا تعویض لولای لپ تاپ اقدام گردد. به طور کلی در صورت شکستگی لولا امکان لحیم و تعمیر آن وجود ندارد. بهترین راه در این شرایط، البته در صورت امکان، تعویض لولای شکسته است.

در هر صورت تشخیص این مسئله که آیا تعمیر لولای لپ تاپ امکان‌پذیر است یا خیر، تنها با بررسی دستگاه امکان‌پذیر است. شایان ذکر است سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش از دستگاه با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ و مراجعه به پارت تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z قابل دریافت است.

تعمیر سوکت شارژ لپ تاپ ایسوس N551Z

خرابی سوکت شارژ لپ تاپ نیز یکی دیگر از اشکالاتی است که ممکن است کاربران را ناچار به تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z سازد. در صورت خرابی این بخش، امکان شارژ دستگاه وجود نداشته و دستگاه در نهایت به دلیل عدم تأمین انرژی مورد نیاز خاموش می‌گردد. در صورتی که بررسی های کارشناسان ما در مرکز تعمیر لپ تاپ ایسوس به این نتیجه ختم شود که امکان تعمیر شارژر لپ تاپ ایسوس وجود ندارد، اقدامات مورد نیاز جهت تعویض این قطعه انجام خواهد شد.

تعویض سوکت شارژر لپتاپ ایسوس در این مرکز، پس از کسب اجازه از مشتری و تأمین نمونه اورجینال انجام می پذیرد. اگر از کاربران لپ تاپ ایسوس N551Z هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکال در سوکت شارژ آن شده‌اید، می‌توانید جهت تعمیر این بخش از دستگاه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ مراجعه نمایید.

کند بودن سرعت لپ تاپ ایسوس N551Z

کند بودن سرعت لپ تاپ ایسوس N551Z می‌تواند منشأ سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد. از این رو برای تشخیص علت اصلی وجود این اشکال نیاز است تا دستگاه و عملکرد آن توسط کارشناسان تعمیرات لپ تاپ بررسی گردد. گاه، قدیمی بودنِ سیستم و استهلاک قطعاتِ آن سبب کند شدن سرعت لپ تاپ می گردند و گاه، وجود برخی بدافزارها سرعت آن را کاهش می دهند. بسته به نوع اشکال پیش آمده، در برخي موارد ممكن است با رعايت برخي نكات ساده در خصوص نحوه نگهداري سيستم مشكل برطرف گردد و در موارد ديگر ممكن است مجبور به ارتقاء سيستم و يا تعويض قطعات گرديم.

در هر حال، تجربه نشان داده که مشکل کند شدن سرعت لپ تاپ عموماً، ‌مشکلی اساسی است و اگر مربوط به قدیمی بودن سیستم نشود، قطعاً علت اساسی دیگری همچون وجود یک بد‌افزار دارد. در صورت مشاهده این اشکال در لپ تاپ خویش می‌توانید جهت تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ مراجعه نمایید.

تعمیر داغ کردن لپ تاپ ایسوس N551Z

یکی دیگر از اشکالات مشاهده شده در لپ تاپ ایسوس N551Z، که البته منحصر به این دستگاه هم نیست- مشکل داغ کردن لپ تاپ و قطعات آن است. یکی از اصلی‌ترین علل گرم شدن لپ تاپ، کثیفی قطعات موجود در بدنه آن به ویژه بخش مربوط به دریچه‌های هوای لپ تاپ است. از این رو توصیه می‌شود سرویس‌های دوره‌ای مرتبط با قطعات لپ تاپ و فن آن جدی گرفته شده و در بازه‌های زمانی مشخص انجام شود. اجرای برنامه‌های سنگین به طور همزمان توسط لپ تاپ نیز از دیگر علل داغ شدن لپ تاپ است.

علاوه بر این اجرای تنها یک برنامه سنگین با پردازش‌های گرافیکی بالا نیز می‌تواند سبب داغ شدن بیش از اندازه لپ تاپ گردد. شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر مشکل داغ شدن لپ تاپ ایسوس N551Z را با حضور در نمایندگی تعمیر لپ تاپ دریافت نمایید. کارشناسان ما در پارت تعمیر لپ تاپ ایسوس N551Z ، دستگاه شما را بررسی کرده و علت اشکال پیش آمده را با شما درمیان می‌گذارند.

نمایندگی لپ تاپ ایسوس

نمایندگی لپ تاپ ایسوس ارائه‌دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه اعم از تعمیر، بهسازی، فروش، ترمیم، بازیابی اطلاعات، تعویض قطعات و … است. متقاضیان هر یک از سرویس های مذکور می توانند پس از حضور در این مرکز و مراجعه به پارت مربوطه، خدمات تخصصی مورد نظر خود را دریافت نمایند.

جهت ارتقاء سطح کیفی خدمات و پیاده‌سازی استانداردهای جهانی، تمامی تعمیرات انجام شده در نمایندگی لپ تاپ ایسوس می‌بایست پس از اتمام کار، به تأیید کارشناسان فنی این مرکز برسد. کارشناسان فنی نمایندگی تعمیرات محصولات ایسوس، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند. در غیر اینصورت، -یعنی در صورت بروز اشکال مجدد در دستگاه،- کالا مجدداً به بخش فنی ارجاع داده خواهد شد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩