اشتراک گذاری

تعمیر پاور لپ تاپ

خرابی پاور یکی از اشکالات نسبتاً رایج در لپ تاپ های امروزی است. در صورت خرابی پاور، نیاز است تا قطعات مرتبط با پاور بررسی شده و اشکالات مشاهده شده در هریک از آنها برطرف گردد. مرکز تعمیرات تهران لپ تاپ یکی از مراکز مجاز و استانداری است که شما کاربران گرامی می‌توانید جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیر پاور لپ تاپ به آن مراجعه کنید. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیر حضور دارند تا تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپتاپ را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

تعمیر پاور لپ تاپ

نشانه‌های خرابی پاور لپ تاپ

اگر از کاربران همیشگی لپ تاپ ها هستید، بد نیست به عنوان یک کاربر، اطلاعات مختصری در ارتباط با پاور، نشانه‌های خرابی پاور و روند تعمیر پاور لپ تاپ داشته باشید. داشتن این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا در صورت بروز اشکال در پاور، این اشکال را به درستی تشخیص داده و جهت تعمیر آن اقدام نمایید. پاور، همانگونه که می‌دانید یکی از قطعات داخلی بکاررفته در لپ تاپ است که وظیفه تأمین برق موردنیاز اجزا موجود در لپ تاپ را برعهده دارد.

پاور، برق مورد نیاز را از کابل لپ تاپ دریافت کرده و میان اجزای سیستم پخش می‌کند. زمانی که کاربر دکمه پاور لپ تاپ را فشار می‌دهد سیگنالی از سوی این دکمه به مادربورد ارسال می‌شود. مادربرد، این سیگنال دریافتی را به سمت منبع تغذیه می‌فرستد تا برق مورد نیاز دستگاه تأمین شود. در صورتی که سیگنال ارسالی دچار اختلال شود لپ تاپ خاموش مانده و روشن نخواهد شد. در صورتی که پس از فشار دادن دکمه پاور، لپ تاپ روشن نشود، احتمال اینکه پاور لپ تاپ خراب شده باشد زیاد است.

نوسانات برق شما را ناچار به تعمیر پاور لپ تاپ خواهد کرد

علل بسیاری ممکن است سبب خرابی پاور لپ تاپ شوند. یکی از شایع‌ترین علت‌ها، نوسانات ایجاد شده در برق و نارسایی برق است. در برخی شرایط قطع شدن برق نیز می‌تواند سبب خرابی پاور لپ تاپ گردد. علت دیگری که می‌تواند سبب بروز خرابی در این بخش شود، ولتاژ برق شهری است؛ که البته این دلیل، به دلیل کنترل شدن آن در لپ تاپ های امروزی، کمتر اتفاق می‌افتد. مورد دیگر، قطعی سیگنال های ارسالی و یا دریافتی است. وجود اشکال در سایر قطعات نیز می‌تواند سبب خرابی در این بخش شده و تعمیر پاور لپ تاپ را ضروری سازد.

روند تعمیر پاور لپ تاپ

کارشناسان در صورت اطمینان از وجود خرابی در این بخش، اولین کاری که برای تعمیر پاور لپ تاپ انجام می‌دهند، بررسی پاور لپ تاپ است. در صورتی که این بررسی نشان دهد، اشکال پیش آمده ناشی از عدم تأمین برق باشد، کارشناسان تعمیرات لپ تاپ، جهت رفع محل قطعی برق اقدام خواهند کرد. مورد دیگری که در تعمیر پاور لپ تاپ، مدنظر قرار گرفته و بررسی می‌شود، مادربرد لپ تاپ است.

در طول این بررسی، مادربرد لپ تاپ چک شده و در صورت مشاهده اشکال در آن، تعمیر می‌گردد. اقدام نهایی جهت تعمیر پاور لپ تاپ، بررسی منبع تغذیه لپ تاپ است. در صورتی که بررسی های انجام شده حاکی از آن باشد که مشکل ربطی به پاور و مادر بورد ندارد، منبع تغذیه لپ تاپ بررسی شده و اشکالات پیش آمده در آن رفع می‌گردد.

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ارائه‌دهنده‌ی تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ به متقاضیان است. کاربران کلیه لپ تاپ ها می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و یا نرم افزاری در لپ تاپ خویش به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. در این مرکز تیمی از خبره‌ترین کارشناسان حضور دارند تا خدمات مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

برخی از خدمات قابل دریافت در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ عبارتند از: تعمیر شارژر لپ تاپ، تعمیر و تعویض باطری لپ تاپ، تعمیر صفحه کلید یا keyboard  لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادر برد لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، ارتقا سخت افزاری لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت شبکه لپ تاپ، تعویض قاب و بدنه لپ تاپ، تعویض فلت لپ تاپ، تعویض انواع پورت لپ تاپ و …

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩