اشتراک گذاری

نمایندگی تعمیرات لپتاپ

نمایندگی تعمیرات لپتاپ ارائه دهنده تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ به متقاضیان است. کاربران کلیه برندهای لپتاپ می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال و ناکارامدی در دستگاه خود به مرکز تعمیرات لپتاپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند.

خدمات ارائه شده در این مرکز منحصر به اشکال و یا برندی خاص از این دستگاه نیست و کلیه سرویس‌های نرم افزاری و سخت افزاری مرتبط با تمامی برندهای لپ تاپ اعم از ایسر، سامسونگ، اچ پی، دل، اپل، سونی، لنوو و … را شامل می‌گردد. شایان ذکر است کلیه خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است. گارانتی خدمات ارائه شده در این مرکز به دلیل اطمینان از سطح بالای خدمات و مهارت بالای تعمیرکاران است.

تعمیرات لپتاپ

تعویض قطعات لپتاپ

کاربران کلیه برندهای لپ تاپ اعم از سامسونگ، ایسر، اپل، سونی، اچ پی، دل و … می‌توانند در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض یک قطعه از دستگاه خود به نمایندگی تعمیر لپ تاپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را دریافت نمایند. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپتاپ، پس از بررسی دستگاه و اطمینان از عدم امکان تعمیر قطعه معیوب، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض قطعات لپتاپ می‌نمایند.

بد نیست بدانید که نمایندگی تعمیرات لپتاپ برخوردار از مجموعه‌ای جامع از کلیه قطعات جانبی و قابل تعویض لپ تاپ است که این ویژگی ضمن سرعت‌بخشی به روند تعمیر، سبب افزایش کیفیت خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه گشته است.

قطعات خریداری شده برای این مرکز توسط تیمی از خبره‌ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار خریداری می‌گردند و پس از تأیید اورجینال بودن در اختیار تعمیرکاران قرار می‌گیرند.

بخش های مختلف تعمیرات لپتاپ

تعمیرات سخت افزاری لپتاپ

کلیه خدمات مرتبط با سرویس، تعمیر و تعویض قطعات لپتاپ با حضور در مرکز تعمیرات لپتاپ قابل دریافت است. کاربران کلیه برندهای لپتاپ می‌توانند در صورت بروز هر گونه اشکال سخت افزاری در لپ تاپ مورد استفاده‌شان، به نمایندگی تعمیرات لپتاپ مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با دستگاه خود را دریافت نمایند.

برخی از خدمات سخت افزاری قابل دریافت در این مرکز عبارت است از: تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ، تعمیر و تعویض باطری لپ تاپ، تعمیر و تعویض صفحه کلید یا keyboard لپ تاپ، تعمیر LED و LCD لپ تاپ، تعمیر مادر برد لپ تاپ، تعمیر فلت لپ تاپ، تعمیر و تعویض هارد لپ تاپ، تعمیر و تعویض بلندگوی لپ تاپ، تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، تعمیر و تعویض کارت شبکه لپ تاپ، تعمیر و تعویض درایو نوری لپ تاپ، تعمیر و تعویض فن لپ تاپ و …. .

کلیه تعمیرات سخت افزاری انجام شده در این مرکز توسط خبره‌ترین کارشناسان مجرب و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد. ضمن آنکه تعویض قطعات لپ تاپ تنها با استفاده از نمونه‌های اورجینال و پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می‌پذیرد.

تعمیرات نرم افزاری لپتاپ

کلیه تعمیرات و سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ نیز با حضور در نمایندگی تعمیرات لپتاپ قابل دریافت است.

نصب و ارتقاء انواع سیستم عامل ها بر روی لپ تاپ، ارتقا و آپگرید لپ تاپ در نمایندگی تعمیرات لپتاپ ، نصب و ارائه تمامی درایورهای لپ تاپ، نصب و فروش انواع آنتی ویروس و فایروال اورجینال با قابلیت آپدیت از اینترنت، بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته لپ تاپ، نصب انواع نرم افزارهای جانبی (تخصصی و غیر تخصصی)، بکاپ گیری از اطلاعات دستگاه و ذخیره آن، نصب استوریج های مختلف (اکسترنال و اینترنال) و … برخی از تخصصی‌ترین سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با انواع لپ تاپ است که متقاضیان می‌توانند با حضور در مرکز تخصصی تعمیرات لپتاپ از آنها بهره‌مند گردند.

سرویس‌های تخصصی تعمیرات نرم افزاری انجام شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ بر اساس استانداردهای جهانی، توسط خبره‌ترین کارشناسان و با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر انجام می‌پذیرد.

سرویس در محل لپتاپ

اگر لپ تاپ مورد استفاده شما در طول روزهای اخیر دچار اختلالات سخت افزاری یا نرم افزاری گشته است اما به هر دلیل امکان مراجعه به مراکز تعمیر لپتاپ را ندارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس در محل لپ تاپ است. در این سرویس کلیه خدمات مرتبط با تعمیر لپتاپ (تعمیرات سخت افزاری، تعمیرات نرم افزاری و …) در محل انجام می پذیرد و نیازی به جابجایی دستگاه نیست.

(جز در مواردی خاص نظیر بازیابی اطلاعات که نیاز به تحویل دستگاه به تعمیرگاه است. زیرا امکان جابجایی تجهیزات بازیابی اطلاعات نظیر pc3000 مقدور نیست). جهت استفاده از سرویس در محل لپ تاپ می‌بایست از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وبسایت این مرکز با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود –مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر در محل لپ تاپ – را ثبت نمایید.

بازیابی اطلاعات لپتاپ

بازیابی اطلاعات لپتاپ یکی دیگر از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لپتاپ است که توسط برترین کارشناسان حوزه ریکاوری و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات نظیر pc3000 و MRTPRO انجام می پذیرد. خدمات مرتبط با این بخش به دلیل حساسیت های خاص خود در پارت مجزا، به دست کارشناسان زبده، متخصص و البته امین و معتمد انجام می پذیرد.

این مرکز توانسته است با ارائه بالاترین سطح کیفی خدمات بازیابی نیاز بسیاری از کاربران را برآورده ساخته و آنان را از سردرگمی های رایج در زمان فقدان اطلاعات رهایی بخشد. بد نیست بدانید که کیفیت فرآیند بازیابی اطلاعات لپ تاپ در گام نخست بستگی به این داشته که داده‌ها چگونه از دست رفته‌اند.

از دست رفتن اطلاعات و عدم دسترسی به اطلاعات ذخیره شده به هر دلیلی که روی دهد، بازیابی آنها نیازمند حضور متخصصان زبده این حوزه و تجهیرات تخصصی آن است. برخی از عللی که سبب از دست رفتن اطلاعات می گردند عبارت از بروز ایرادهای نرم‌افزاری، خراب شدن اطلاعات، حمله‌ رخنه‌گران، حذف اتفاقی اطلاعات، بروز ایراد در هارد دیسک و قطعی برق هستند.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ و گارانتی خدمات

در نمایندگی تعمیر لپتاپ، مدت زمان در نظر گرفته شده برای گارانتی خدمات بسته به تشخیص کارشناس تعمیر است و غالباً پس از اتمام تعمیر، به دارنده دستگاه اعلام می گردد. گارانتی تعمیر لپ تاپ، بدان منظور صورت گرفته که دارنده دستگاه دغدغه‌ای در باب هزینه و تعمیرات دستگاه خویش نداشته باشد و اطمینان داشته باشد که در صورت صرف هزینه، دستگاه معیوب وی، تعمیر شده و کیفیت نخستین خود را بازخواهد یافت.

بنابراین در صورتی که لپ تاپ شما، توسط کارشناسان مرکز تعمیرات تخصصی لپتاپ تعمیر شود و پس از تعمیر، مجدداً دچار اشکال شود، می توانید از طریق تماس با کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر لپ تاپ، درخواست خود مبنی بر نیاز مجدد به سرویس دستگاه خود را ثبت نمایید.

(سرویس رایگان مجدد، منوط به آن است که کارشناس تعمیر تشخیص دهد که دستگاه توسط کاربر دستکاری نشده باشد و اشکال پیش آمده پیرو تعمیراتی است که پیش از این لحاظ شده است).

Rate this post