اشتراک گذاری

تعمیر لپ تاپ اپل

در صورتی که شما نیز دارندۀ یکی از مدل‌های لپ‌تاپ اپل می‌باشید اما لپ‌تاپ شما به هر دلیلی دچار افت عملکرد یا اختلال در حین کار گشته می‌توانید با حضور در مرکز  تعمیر لپ تاپ اپل نسبت به رفع اشکالات آن اقدام نمایید. کارشناسان حاضر در این مجموعه ضمن تعهد به رعایت تمامی اصول مشتری‌مدار، ملزم به رعایت تمامی استانداردهای بین‌المللی در زمینه ترمیم و تعمیر مک بوک های اپل می‌باشند.

نمایندگی تعمیر مک بوک اپل، کادری متخصص و کارآمد از برترین تعمیرکاران این حوزه را به کار گرفته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در لپ‌تاپ خود را تعمیر و رفع کنید و از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز شوید. گارانتی خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان حاضر در آن و تخصص آن‌هاست.

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل

تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ اپل

تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ اپل با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به دست تیمی از مجرب ترین کارشناسان لپ تاپ اپل انجام می پذیرد. دارندگان هریک از دستگاههای لپ تاپ اپل –صرف‌نظر از نوع دستگاه و برند آن- می توانند با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل، تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری را دریافت نمایند.

خدمات مرتبط با تعمیر سخت افزار لپ تاپ اپل پس از عیب یابی صحیح و شناسایی اشکال پیش آمده آغاز شده و تا بهسازی تام دستگاه ادامه می یابد. استفاده از پیشرفته ترین متدهای عیب یابی، کار با پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر، تعویض قطعات معیوب با قطعات اورجینال و اصل شرکتی دارای لیبل (پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه) برخی از پارامترهایی جاری در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل است که سبب پیشروی و تمایز این مرکز از سایر مراکز همکار گشته است.

خدمات تخصصی تعمیر لپ تاپ اپل

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل منحصر به سرویسی خاص نیست و کلیه تعمیرات سخت افزاری، نرم افزاری، ریکاوری اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل می‌گردد. مهندسان حاضر در مرکز تعمیرات مک بوک اپل، عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لپ‌تاپ‌های اپل را به گونه‌ای رفع می‌سازند که احتمال بازگشت عیب پس از تعمیر به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

هدف نهایی مرکز تعمیرات لپ تاپ Apple ترمیم و تعمیر قطعات معیوب لپ‌تاپ‌ها است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر، در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد، به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین شده برای تعمیر لپ تاپ اپل از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند.

تعمیر یا تعویض کارت گرافیک  مک بوک

اگر تصویر مک بود چندان کیفیت نداشته باشد و یا اینکه اصلاً تصویری از صفحه نمایش دریافت نکنید، احتمال خرابی کارت گرافیک وجود دارد. همچنین قطع و وصل شدن تصویر، خاموش شدن لپ تاپ پس از روشن شدن آن، بی کیفیت شدن تصویر هنگام اجرای بازی های سنگین و مواردی از این قبیل می تواند نشان دهنده خرابی کارت گرافیک یا قطعات مرتبط با آن باشد. خرابی کارت گرافیک بسته به میزان و شدت آسیب دیدگی می تواند تعمیر یا تعویض شود.

اگر مشکل در چیپ کارت گرافیگ باشد، تکنسین فنی این مجموعه می توانند آن را برای شما تعمیر کنند. همچنین در برخی از مواقع کارت گرافیک نیز قابل تعمیر است. تشخیص اینکه می توان آن را تعمیر کرد یا نه توسط کارشناس مربوطه و با استفاده از تجهیزات خاص صورت می گیرد. در صورتی هم که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، باید کارت گرافیک را تعویض کرد.

تعمیر تخصصی مدار شارژ مک بوک

مدار شارژ مک بوک از پیچیدگی و ظرافت بالایی برخوردار است. این موضوع کار تعمیر مک بود را کمی پیچیده می کند. مدار شارژ لپ تاپ از دو قسمت کانکتور باطری و کانکتور آداپتور تشکیل شده است. در این میان، قطعات دیگری مانند آی سی و ترانزیستور نیز در مسیر مدار شارژ وجود دارند. حال اگر مشکلی در هریک از این قطعات یا مسیر جریان شارژ وجود داشته باشد، مک بوک با مشکل شارژ و حتی روشن نشدن مواجه می شود.

برای رفع این مشکل کارشناسان فنی نمایندگی تعمیر مک بوک اپل، ابتدا آسی ها، ترانزیستور و فیوز را با ابزار خاص خود تست می کنند. سپس مدار و کانکتورها را عیب یابی می کنند. در صورتی که مشکل از هریک از این قطعات باشد، نسبت به تعمیر آن اقدام کرده و مشکل را برطرف می کنند.

تعمیر صفحه نمایش مک بوک اپل

یکی از خدماتی که در واحد تعمیر مک بوک به کاربران ارائه می شود، تعمیر صفحه نمایش مک بود می باشد. چنانچه مانیتور مک بوک شکسته و یا دچار مشکل شده باشد، در این مرکز تا حد امکان تلاش می گردد مشکل به وجود آمده با تعمیر قطعات صفحه نمایش حل شود. در حقیقت اگر مشکلاتی که برروی صفحه نمایشگر مک بوک ایجاد شده است به قطعات داخلی لپ تاپ مرتبط باشد، می توان با تعویض و یا تعمیر این قطعات، مشکل ال سی دی مک بوک را برطرف کرد.

برای نمونه اگر مشکل به وجود آمده در مانیتور MACBOOK به دلیل خرابی قطعات مادربرد یا اینونتر باشد با ترمیم و رفع نواقص مادربرد و اینونتر می توان مشکل صفحه نمایش را حل کرد. در صورت شکستگی صفحه نمایش نیز به دلیل ظرافت و طراحی صفحه نمایش مک بوک های اپل، بهتر است با یک نمایشگر جدید تعویض گردد. البته این امر نیاز به تخصص بالایی دارد که کارشناسان فنی این مرکز، از تجربه و تخصص لازم را در این زمینه برخوردار می باشند

تعمیر مک بوک در محل

از خدمات قابل توجه نمایندگی تعمیرات لپ تاپ، تعمیر مک بوک اپل در محل می باشد. با این سرویس که به نام تعمیر در محل نیز ارائه می شود، به جای حضور کاربران در نمایندگی، تعمیرکاران ما به محل آنها اعزام شده و در همان محل تعمیر لپ تاپ را انجام می دهند. کلیه خدمات مرتبط با تعمیر لپ تاپ مانند تعمیر و تعویض صفحه نمایش، تعمیر مادربرد، تعویض هارد، تعمیر صفحه کلید، تعمیر و تعویض کارت گرافیک لپ تاپ، تعمیر اسپیکر، تعویض و ارتقای رم، تعمیر تاچ پد، تعویض دی وی دی رام و … به صورت خدمات سرویس در محل به مشتریان ارائه می شود.

تعمیرات لپتاپ اپل

تعویض قطعات مک بوک

هدف نهایی برای تعمیر لپ تاپ اپل، ترمیم و تعمیر قطعات و لپ‌تاپ‌های معیوب اپل است؛ از این‌رو حتی‌الامکان از تعویض قطعات اورجینالِ دستگاه خودداری می‌گردد تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از سویی دیگر در صورتی که میزان نقص دستگاه بالا بوده و نیاز به تعویض برخی قطعات باشد ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که قطعات جایگزین از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. (در صورت ارائه قطعه از سوی شرکت مبدأ از قطعات اورجینال و اصل در تعمیر لپ‌تاپ استفاده خواهد شد).

این امر به منظور پیشگیری از به کاربردن قطعات فِیک و تقلبی در لپ‌تاپ اپل صورت می‌گیرد. استفاده از قطعات تقلبی در زمان تعمیرِ دستگاه‌ها امری است که گاهاً در بسیاری از مراکز غیرمجاز اتفاق می‌افتد؛ این امر نه تنها سبب بروز اشکالات جدی در لپ‌تاپ خواهد شد، بلکه موجب استهلاک تجهیزات دیگر و خرابی کامل دستگاه می‌گردد. بنابراین در زمان انتخاب یک مرکز برای انجام تعمیر لپ تاپ اپل، هوشمندانه عمل کرده و تنها به نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل و سایر مراکز مجاز و معتبر تعمیر لپ‌تاپ اپل مراجعه کنید.

روند تعمیر تعمیر لپ تاپ اپل

  • دریافت لپ تاپ معیوب و ثبت اظهارت صاحب دستگاه (مبنی بر نوع اشکال پیش آمده و سطح خرابی دستگاه)
  • بررسی دستگاه و طی فرآیند عیب یابی
  • اعلام نوع اشکال پیش آمده در لپ تاپ به صاحب دستگاه (طی فرآیند عیب یابی اشکال پیش آمده در دستگاه توسط کارشناسان بخش عیب یابی تشخیص داده شده و به صاحب دستگاه اعلام می گردد)
  • کسب اجازه از صاحب لپ تاپ جهت انجام تعمیرات مورد نیاز و اعلام تقریبی هزینه تعمیر
  • انجام تعمیرات مورد نیاز بر روی دستگاه به منظور تعمیر لپ تاپ اپل
  • تست دستگاه در حضور صاحب دستگاه
  • تحویل دستگاه به مشتری

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات لپ تاپ به دلیل تسلط بر هر دو بخشِ نرم افزاری و سخت افزاری محصولات و در اختیار داشتن بروزترین ابزآلات تعمیر و ترمیم، قادر به رفع تمامی اختلالات و عیوب ایجاد شده در تمامی لپ تاپ ها می ‌باشند. تعمیرات لپ تاپ و انواع بوردهای الکترونیکی در این مرکز با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و ابزارآلات لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ

مرکز تعمیرات لپ تاپ ارائه دهنده تمامی خدماتی است که ممکن است کاربران هر یک از لپ تاپ ها به آنها نیاز داشته باشند. کاربران گرامی می توانند با حضور در مرکز تعمیرات لپ تاپ و مراجعه به پارت مرتبط با دستگاه خویش خدماتی نظیر بازیابی اطلاعات، تعمیر دستگاه ها، تعویض قطعات، ترمیم و لحیم کاری قطعات و مواردی از این دست را دریافت نمایند.

کاربران و دارندگان لپ تاپ یاد داشته باشند که در صورت بروز هرگونه نقض در انواع لپ تاپ می ‌بایست این محصولات را تنها به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ در ایران بسپارند و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم جهت تعمیرات را ندارند خودداری نمایند. مراجعه به نمایندگی و استفاده از خدمات استاندارد ارائه شده در این مجموعه سبب می گردد تا کاربر از تعمیر دستگاه خویش در یک مرکز مجاز آسوده خاطر گردد و از دستکاری های ناشیانه تعمیرکاران مراکز غیرمجاز پیشگیری شود.

لینک مفید

مرکز تعمیرات لپ تاپ  / نمایندگی تعمیر لپ تاپ  / تعمیرات لپ تاپ اپل / تعمیرات لپ تاپ ایسوس / تعمیرات لپ تاپ ایسر / تعمیرات لپ تاپ دل / تعمیرات لپ تاپ اچ پی / تعمیرات لپ تاپ فوجیتسو / تعمیرات لپ تاپ لنوو /تعمیرات لپ تاپ پاناسونیک / تعمیرات لپ تاپ توشیبا / تعمیرات لپ تاپ شارپ / تعمیرات لپ تاپ ال جی /

 مرکز تعمیرات نوت بوک / تعمیرات لپ تاپ سونی / تعمیرات لپ تاپ سامسونگ /نمایندگی اصلی مادربرد / نمایندگی اصلی بازیابی اطلاعات / نمایندگی اصلی آل این وان / نمایندگی اصلی تی وی مانیتور / نمایندگی اصلی ویدئو پروژکتور / نمایندگی اصلی کولر گازی / مرکز سخت افزار ایران / نمایندگی اصلی نوت بوک / نمایندگی اصلی لپ تاپ 

Rate this post