اشتراک گذاری

لولای لپ تاپ دل

لولای لپ تاپ دل بخشی از این دستگاه است که باز و بسته شدن لپ تاپ به واسطه‌ی آن امکان‌پذیر می‌شود. از نظر محل قرارگیری، این قطعه در دو قسمت چپ و راست پایین صفحه نمایش و در بالای بدنه اصلی لپ تاپ قرار می‌گیرد. لولا علاوه بر اینکه کار باز و بست دستگاه را امکان پذیر می کند، صفحه نمایش را به نیز به دستگاه متصل می‌کند. در واقع لولا، نگهدارنده و متصل کننده صفحه نمایش به قاب لپ تاپ است. بدیهی است با کارکردی که لولای لپ تاپ دارد؛ خرابی این قطعه منجر به مشکلات عدیده ای برای دستگاه شده و در برخی شرایط آسیب سایر قطعات را نیز موجب شود.

برای مثال کابل فلت لپ تاپ دل از کنار لولاها به lcd متصل می شود. در صورتی که لولا بیش از حد شل یا سفت باشد، ممکن است در هنگام باز و بست دستگاه، آسیب جدی به کابل فلت وارد شود. از این رو نباید نسبت به خرابی لولا بی تفاوت بود و آن را نادیده گرفت. بلکه هرگونه مشکل جزئی در این قسمت را باید در اسرع وقت برطرف کرد. نمایندگی تعمیرات لپ تاپ یکی از تخصصی‌ترین مراکز موجود است که با مراجعه به آن می‌توان تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با تعمیر و تعویض لولای لپ تاپ دل را دریافت کرد.

لولای لپ تاپ دل

تعویض لولای لپ تاپ دل

درصورت شکستگی و خرابی لولای لپ تاپ، باید آن را تعویض کرد. تعویض لولا باید به دست تعمیرکاران باتجربه تعمیر لپ تاپ دل انجام شود چراکه این امر مستلزم باز کردن بخش های مختلفی می شود و درصورت تجربه نداشتن در این زمینه، ممکن است به صفحه نمایش یا کیبورد دستگاه آسیب جدی وارد شود. باید توجه داشته باشید در اغلب مواقع که لولا کارایی خود را از دست داده باشد، رفع مشکل تنها با تعویض آن امکان پذیر است.

البته خرید لولا و تعویض آن، هزینه چندان زیادی را شامل نمی شود اما در عوض مزیتی که تعویض لولای لپ تاپ دل نسبت به تعمیر آن دارد این است که در آینده مشکلی برای این قسمت به وجود نخواهد آمد. البته در تعویض لولا نیز باید دقت کرد حتماً از قطعات فابریک و استاندارد استفاده کرد. قطعات غیراصلی و نامرغوب پس از مدتی کارایی خود را از دست داده و مجدداً کاربر را با مشکل مواجه می کنند.

تعمیر لولای لپ تاپ دل

تعمیر لولای لپ تاپ جز در شرایطی خاص امکان‌پذیر نیست. شکستگی های این بخش از لپ تاپ اگر چه گاه با انجام جوشکاری پلاستیک یا جوش فلزی ترمیم می‌شود اما این اقدام مشکل لولا را به طور کامل برطرف نمی‌کند. چرا که ممکن است پس از تعمیر، لپ تاپ مجدداً با مشکل مواجه شده و بر اثر فشار و باز و بسته کردن های لپ تاپ محل جوش خوردگی مجدداً باز شود. لولای لپ تاپ دل برای اینکه کارایی مناسبی در برابر وزن لپ تاپ داشته باشد باید یکپارچه و یک تیکه باشد. بنابراین تعمیر تنها می تواند هزینه بیشتری را به کاربر تحمیل کند. بهترین و منطقی ترین کار در بیشتر موارد برای رفع مشکل لولای لپ تاپ، تعویض آن با یک لولای نو می باشد.

تعمیرات لپ تاپ در تهران و کرج

وجود شش شعبه مجهز در شهر تهران و یک شعبه معتبر در کرج سبب شده تا شما کاربران گرامی بتوانید تعمیرات لپ تاپ خود را در نزدیک ترین شعبه به محلی که هستید انجام دهید. مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ در تهران و یک شعبه در کرج، باکیفیت ترین خدمات تعمیر لپ تاپ را به شما عزیزان ارائه می کند. تعمیر انواع لپ تاپ های دل، ایسوس، ایسر، مایکروسافت، سونی، توشیبا، لنوو، اپل و غیره در این مرکز قابل انجام بوده و منحصر به برند خاصی نمی باشد. شایان ذکر است که برای تضمین کیفیت خدمات و اورجینال بودن قطعات، در این مرکز به شما گارانتی معتبر تقدیم می گردد.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩