اشتراک گذاری

مک بوک مدل A1286

کاربران مک بوک A1286 اپل می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه اشکال سخت افزاری و نرم افزاری در این دستگاه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مراجعه کرده و پس از حضور در پارت مربوطه خدمات مرتبط با تعمیرات مک بوک A1286 را دریافت نمایند. در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ تیمی از خبره‌ترین کارشناسان تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ حضور دارند تا سرویس‌های تخصصی مورد نیاز را به مراجعان محترم ارائه نمایند.

آن گروه از کاربران مک بوک A1286 که به هر دلیل، امکان حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ را ندارند، می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را در محل دریافت نمایند. برای استفاده از این سرویس کافی است از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وبسایت با کارشناسان تماس گرفته شده و درخواستی مبنی بر نیاز به حضور تعمیرکار مک بوک A1286 ثبت گردد.

مک بوک مدل A1286

عیب‌یابی و تعمیرات مک بوک A1286 را خودتان انجام دهید

یکی از ساده‌ترین راه‌های موجود برای رفع اشکالات نرم افزاری پیش آمده در مک بوک، نصب مجدد سیستم عامل این دستگاه یعنی سیستم عامل macOS است. درصورتی که مشکل نرم افزاری پیش آمده با نصب مجدد سیستم عامل مک او اس برطرف نشد، احتمال اینکه مشکل به دلیل وجود ایرادات سخت افزاری باشد بسیار بالاست. 

اما پرسش این است که چگونه می‌توان مشکلات سخت افزاری پیش آمده را شناسایی و جهت تعمیرات مک بوک A1286 اقدام کرد؟ خوشبختانه کمپانی اپل برای کاربران حرفه‌ای خود نرم افزارهایی تدارک دیده که با استفاده از آنها می‌توان مک بوک را اسکن کرده و اشکالات پیش آمده در آن را شناسایی کرد.

این نرم افزارها، برای مک بوک ‌های اینتل تولید شده پیش از ژوئن ۲۰۱۳، نرم‌افزار Apple Hardware Test و برای مک‌های پس از این تاریخ نرم افزار Apple Diagnostics هستند. این دو نرم افزار عملکرد نسبتاً مشابهی دارند و کارکرد آنها بررسی مشکلات سخت افزاری و گزارش آنها به کاربر است. کاربران مک بوک A1286 نیز می‌توانند با مطالعه مشخصات دستگاه خود یکی از این دو نرم افزار را انتخاب کرده و جهت عیب‌یابی و تعمیرات مک بوک A1286 از آن استفاده کنند.

تعمیر کابل فلت مک بوکA1286

در حال استفاده از مک بوک A1286 هستید که ناگهان تصویر این دستگاه قطع می‌شود و هیچ چیزی جزء صفحه‌ای سیاه دیده نمی‌شود یا اینکه وقتی مک بوک A1286 را روشن می‌کنید، هیچ تصویری در مانیتور آن نمی‌بینید؛ به نظر شما مشکل از کجاست؟ یکی از احتمالاتی که می‌توان درصورت تصویر نداشتن مانیتور این دستگاه در نظر گرفت، خرابی کابل فلت مک بوک A1286 است که اکثراً به دلیل وارد شدن ضربه به این دستگاه، دچار آسیب‌دیدگی می‌شود.

درواقع کابل فلت مک بوک، وظیفه انتقال تصویر به نمایشگر این دستگاه را دارد؛ بنابراین بدیهی است که خرابی آن مانع از انتقال تصویر به نمایشگر مک بوک می‌شود از این‌رو شما هیچ تصویری را بر روی صفحه نمایش این دستگاه مشاهده نخواهید کرد. خوشبختانه هم امکان تعمیر این کابل وجود دارد و هم امکان تعویض آن؛ تکنسین‌های نمایندگی مک بوک با عیب‌یابی دقیق این کابل به تعمیرات تخصصی آن می‌پردازند اما اگر میزان آسیب‌دیدگی آن زیاد باشد مجبورند آن را تعویض کنند.

تعمیر کیبورد مک بوک A1286

یکی از مشکلات رایج مک بوک A1286، از کار افتادن کیبورد این دستگاه است که اکثر اوقات به دلایل بروز مشکلات نرم‌افزاری و نصب برخی از بدافزارها به وجود می‌آید؛ البته گاهی اوقات هم به دلیل وارد شدن ضربه به این دستگاه و آسیب‌دیدگی سخت‌افزاری، برخی از کلیدهای کیبورد یا تمام کلیدهای آن از کار می‌افتند. 

درصورتی که منشأ مشکل کیبورد در مک بوک A1286 به دلایل نرم‌افزاری باشد به راحتی می‌توان آن را برطرف کرد اما درصورتی که بروز مشکلات سخت‌افزاری موجب آسیب‌دیدگی کیبورد این دستگاه شود باید کیبورد آن را تعویض کرد. تکنسین‌های نمایندگی مک بوک با عیب‌یابی دقیق مک بوک A1286 مشکلات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری کیبورد این دستگاه را به صورت حرفه‌ای برطرف می‌کنند.

تعمیرات نرم افزاری مک بوک A1286

تخصصی‌ترین سرویس‌های نرم افزاری مرتبط با مک بوک A1286 نیز با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ قابل دریافت است. سرویس نرم افزاری مک بوک و انواع بوردهای الکترونیکی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ با تجهیزاتی پیشرفته و مدرن چون  BGA Machine Ersa 550، Clean Room، PC3000،TEXAS INSTRUMENTS EV 2300  و دیگر تجهیزات تعمیر و لحیم‌کاری روز جهان به صورت تخصصی و صد در صد تضمینی انجام می‌گیرد.

در ارتباط با بسیاری از خدمات نرم افزاری مک بوک، نظیر بازیابی اطلاعات، امکان گارانتی خدمات وجود ندارد. چرا که میزان موفقیت این سرویس‌ها، مثلا در همان بازیابی اطلاعات، تا حد زیادی به کنش‌های کاربر و تعاملات وی با دستگاه، پس از حذف اطلاعات وابسته است. در صورت وجود هر گونه ابهام در ارتباط با خدمات مرتبط با تعمیرات مک بوک A1286 که در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ ارائه می‌شود، می‌توانید با کارشناسان این مرکز تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

این مطلب مفید رو از دست نده : تبدیل فایل ورد به عکس در ویندوز و مک

تعمیرات سخت افزاری مک بوک A1286

اگر چه سخت افزار مک بوک A1286 به سبب برخورداری از کیفیت ساخت بالا و نوین‌ترین تکنولوژی‌ها کمتر دچار خرابی می‌شود اما بروز برخی اشکالات سخت افزاری در این دستگاه‌ نیز گاه اجتناب‌ناپذیر است. شکستگی صفحه نمایش، شکستگی اتصالات لولای لپ تاپ، خرابی کیبورد، خرابی فن و مواردی از این دست برخی از شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در این دستگاه هستند که گاه کاربر را ناچار به حضور در مرکز تعمیرات مک بوک A1286 ساخته‌‌اند.

اگر شما نیز از کاربران مک بوک A1286 هستید و در طول روزهای اخیر متوجه وجود اشکالات سخت افزاری در این دستگاه شده‌اید، می‌توانید جهت دریافت خدمات مرتبط با تعمیرات مک بوک A1286 به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ مراجعه نمایید. کارشناسان ما در پارت تعمیرات سخت افزاری مک بوک A1286، با استفاده از جدیدترین متدهای عیب‌یابی نوع اشکال پیش امده در دستگاه شما را شناسایی کرده و در ادامه، با بکارگیری پیشرفته‌ترین تجهیزات و روش‌های تعمیر، اشکالات پیش آمده در آن را مرتفع می‌سازند.

مرکز تعمیرات لپ تاپ

مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ به سبب اطمینان از عملکرد کارشناسان تعمیر خود، تمامی عملیات اجرا شده به دست کادر فنی خویش را گارانتی نموده و به شما این اطمینان را می‌دهد که خدمات ارائه شده از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار باشند. تسلط کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری انواع لپ تاپ به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند.

اگرچه گارانتی خدمات ممکن است هزینه‌های بسیاری را برای مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ در پی داشته باشد اما، مدیریت این مرکز، چنین هزینه‌هایی را بهترین سرمایه‌گذاری برای خود تلقی می‌کند زیرا اطمینان و رضایت مشتریان را در پی خواهد داشت. کاربران با حضور در این مرکز می‌توانند تخصصی‌ترین خدمات سخت افزاری و نرم افزاری لپ تاپ را همراه با گارانتی معتبر دریافت نمایند.

Rate this post

مشکلت حل نشده؟😟 معطل چی هستی ؟!🤔 گوشی رو بردار و با 62948(021) تماس بگیر، مشاوره رایگانه!🤩